Hamilelik belirtisi hakkında yardım...

bernaaydin

Ediz ve Ela Deniz'in annesi ❤️
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2013
1.792
623
Merhaba kızlarr..
Daha yenı evlıyım ama bebek ıstıyorum. eşimle hiç korunmadık. son zamanlarda olan belirtilerimi yazıcam tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

midemde yanma var. ayaklarım romatizmalı gibi ağrıyor, sol kasıgımda ara ara batmalar oluyor.. sürekli çikolata yeme isteği duyuyorum.. yüzümde sivilceler çıkmaya başladı. bu arada bat 25 kasım.

sizce hamilemıyım kızlarrrrrrrrrr:26::26:

Merhaba kızlarr..
Daha yenı evlıyım ama bebek ıstıyorum. eşimle hiç korunmadık. son zamanlarda olan belirtilerimi yazıcam tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

midemde yanma var. ayaklarım romatizmalı gibi ağrıyor, sol kasıgımda ara ara batmalar oluyor.. sürekli çikolata yeme isteği duyuyorum.. yüzümde sivilceler çıkmaya başladı. bu arada bat 25 kasım.

sizce hamilemıyım kızlarrrrrrrrrr:26::26:

mide yanması için çok erken o bi belirti olmaz romatizmayı bilemicem aşerme içinde erken ama batma bendede oluyodu hamileligimi ögrenmeden önce bi çok arkadaştada olmuştu bide aşırı şişkinlik olmuştu bende bi test alıp baksana evde 25 ekim son adet tarihinse çıkar şimdi büyük ihtimal haberleri bekliyorumm:KK49:

mide yanması için çok erken o bi belirti olmaz romatizmayı bilemicem aşerme içinde erken ama batma bendede oluyodu hamileligimi ögrenmeden önce bi çok arkadaştada olmuştu bide aşırı şişkinlik olmuştu bende bi test alıp baksana evde 25 ekim son adet tarihinse çıkar şimdi büyük ihtimal haberleri bekliyorumm:KK49:

Canm adet dongum 30 ile 35 gun arasinda degisiyor. 3 gun once yaptim negatif cikmisti. Umudum kayboldu bu ay icin. Sat 25 ekim bat dA 25 ile 29 kasim arasi bisi. Bakalim hayirlisi artik:)

26 günlük evliyseniz hormonlarınızda bir değişiklik varsa ondan kaynaklanır yada psikolojik bir durum da olabilir ama belirtiler için erken gibi geldi bana da bunlar belki öğrendikten sonra yaşayabileceğiniz özellikle 2. ayda yaşayabilecğiniz durumlar olabilir hayırlısı..:KK34::KK16::KK16:

X