Hamilelik belirtileriniz nelerdir

işöyle ki canım adetim gecikti 5-6 gittim kan testi yaptırdım negatif ama hala adet olmadım acaba o zaman 1-2 günlük olabilir miydi yada yeni döllenmiş olabilir mi?
çünkü hiç gecikmez benim adetim

kan tahlilinde kesin çıkardı canım. çnkü adet tarihin gecikmese bile gebe olup olmadığını öğrenebilrsin kan tahlilinde.

hadi bakalım hanımlar herkez ilk hamilelik belirtilerini söylesinn :)

benim ayni adet olacakmisim gbi kasik ve bel agrim oldu tam adet gunu gelmedi cok siddetli bel agrisi cektim.ruyalarim dusundurdu birde :) onun disinda belirti yasamadim 4 gun gecikmeden dolayi test yaptim cok sukur pozitifti

Adetin geçti mi canım eğer geçmediyse en azından gününü beklersen daha sağlıklı sonuç alırsın erken gebelikler idrar tahlilinde geç çıkıyor

merhabalr benimde adetim 7 8 gün gecikti ve 1 haftadır şidetli kasık ağrısı bacaklarımda özellikle uyurken sızlamalar göğslerim hassaslaştı doknunca ağrıyor bi iş yapaken çok çabuk yoruluyorum ve hemen belim ağrıyo yorgunluk halsizlikte var sonra sık idrara çıkıyorum kasıklarımlarmda şişlik var sanki bi balon varmış gibi orada ara ara da sağ ya da sol kasığıma şiddetli ağrılar giriyor 5 6 sn lik sonra geçiyo ayrıca 3 4 gün vajinal kuruluk yaşadım son 2 gündür akıntı gelmeye başladı az az ve dün idrar testi yaptım 2 çizgi çıktı fakat birisi silikti pozitif olan kısmı pembemsi bi renkti ve gidip hemen kan testi yaptırdım sonucu da yarın alacağım bu şekilde yaşayanlar var mı sizce nedir bu sonucu merak edip stres yaptığım için adetm gecikyormu yada hamilemyim dir tecrübeli olan arkdaşlardan fikir almak isterim

merhabalr benimde adetim 7 8 gün gecikti ve 1 haftadır şidetli kasık ağrısı bacaklarımda özellikle uyurken sızlamalar göğslerim hassaslaştı doknunca ağrıyor bi iş yapaken çok çabuk yoruluyorum ve hemen belim ağrıyo yorgunluk halsizlikte var sonra sık idrara çıkıyorum kasıklarımlarmda şişlik var sanki bi balon varmış gibi orada ara ara da sağ ya da sol kasığıma şiddetli ağrılar giriyor 5 6 sn lik sonra geçiyo ayrıca 3 4 gün vajinal kuruluk yaşadım son 2 gündür akıntı gelmeye başladı az az ve dün idrar testi yaptım 2 çizgi çıktı fakat birisi silikti pozitif olan kısmı pembemsi bi renkti ve gidip hemen kan testi yaptırdım sonucu da yarın alacağım bu şekilde yaşayanlar var mı sizce nedir bu sonucu merak edip stres yaptığım için adetm gecikyormu yada hamilemyim dir tecrübeli olan arkdaşlardan fikir almak isterim

ikinci çizgi silik çıktıysa yeni gebelik var hayırlı olsunn :)

X