Hamilelık belirtilerimi? Yoksa adet belirtilerimi?

demetnur

M & Y & E
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
382
6
sımdı kızlar oncelıkle merhaba herkeze ben kendımde olan belırtılrı sayıyım gerısınede sız karar verın kızlar:
1)yumurtalıklarıma arar arar agrı gırıyo amama cok sık oluyo ozellıkle sol yumurtlaıgıma
2)belım felakat agrıyo (ben hayatımda bukadar bel agrısı cekmedım)
3)uyuz kedıler gıbı kasınıyorum (kafam bacagım elım kolum vs.)
4)mide agrısı cekıyorum
5)sık tuvalete cıkıyorum
6)gazımda var oldukça
7)karnımın altı şiş
8)hee bıde hıc adet olacakmısım gıbı bı belırtımde yok ne gogus agrım nede kasık agrım hıc bırı yok
bu belırtılere gore sız ne dusunuyosunuz sızce ne yapmam lazım ??? şimdiden cevap verdıgınız ıcın tesekkurler herkeze

En önemli şeyi söylememişsin ama, adetin gecikti mi? Adet gecikmesi olmadıktan sonra bunların hiçbirine hamilelik belirtisi diyemeyiz değil mi yerimseniben

Evde test yap dicem ama idrar testinde çıkmayabilir, adetin henüz fazla gecikmemiş, bence hemen bi kan testi yaptır, hamile olabilirsin, bu yaşadıkların hamileliğin ilk ayında biçoğunun yaşadığı şeyler, çok kaptırma kendini yine de ama mutlaka kan testini yaptır, en azından başka bi sorun varsa onu da anlamış olursun canım...

adet gecikmesi varsa zaten hamilelikten şüphelenebilirsin canım. en önemlisi adet. inşallah hamilesindir.
test yapsan çıkar bence.

aynı belirtiler bende de vardı, fakat regl belirti imişler. (Gerçi hala mide bulantısı var ama)
umarım seninki bebektir:)

X