Hamilelik belirtilerim :)))

tebrık ederım cnm allah saglıklı bır sekılde kucagına almayı nasıp etsın analı babalı ınsallah darısı bıze artık

tebrikler canım allah kucağına kovuştursun bizlerede nasip etsincokacimcoook

kızlar benim cumartesi değerim 585 di. bu hergün iki katına çıkıyomuş ya yani pazar 1000 mi oluyo nasıl oluyor bu değer artışı. çarşamba 275 di cumartesi 585 olmş. bu cuma kaç olur acaba

çok sağolun arkadaşlar. Allah size de nasip etsin inşallahh :)

canım tebriklerrr..rabbim tamammına erdirsin..bizler içinde çokk dua et..duları kabul olur bebek taşıyanlarınn..sanırım aynı şehirde yaşıyoruzzz..önce bana dua et yakınızya ilk önce bana yetiişir dua belkimmmmkaydirigubbakcemile3
hayırlısı olsun hepimiz içinn..7 yıldır bekliyorum bende ..buay ilk defa günüm geçti 2-3 gün geciktimm ama bilemiyorum tabii ,umutlanmakda istemiyorum ..test yapmaya da korkuyorum kötü haber almim diyeee..ayyy bilemiyorum yaaa..:1no2:

canım bence hiç korkma. bende aynı senin gibi korkuydum bakmaya bakmıcaktım da. arkadaşlar zorladı da baktım pozitif çıktı. sen de bak. ne kadar erken öğrenirsen ilaçlarâ o kàdar erken başlarsın. hayırlıısı olsun inşallah

arkadaşlar bence bu belirtiler biraz adet yaklaştıgında oluyor geçe ay ben hüsrana ugradım şimdide adetim yaklaştı3 gün var olmasına mide bulantısı var başım dönüyor adet olmak üzereyi,m hissediyorum yani akıntılar çogaldı rengide dgişti sanırım olcam

X