Hamilelik belirtileri

nryonder015

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2024
74
14
21
İyi akşamlar benim dün regl olmam lazımdı gecikti bi gün bugünde test yaptım negatif ama dün gece kasıklRima yarım saat geçmeyen bi ağrıyla kıvrandım durdum
Normalde göğüslerim regl olmadan dolardı öyle olmadı dün dolmaya başladı ve agriyor birazcık midemde ekşimsi rahatsızlık var karnım da ara ara agriyor çok değil bide sol kasığım damar atar gibi pıt pıt atiyo

Aynı seyleri yaşıyorum dünden beri adet olmayı bekliyorum 4 gözle..
Belim çok ağrıyor sadece
Yumurtlama günümde ilişki yaşadık... prezervatif yırtıldı saçma bir biçimde..yaşım 40..19 yaşında bir genç kız annesiyim...2.cocugu hiç düşünmedim istemiyorum da... ama korkmuyor değilim sabahtan beri çok gerginim kasıklarımda hafif ağrı var ama adet ağrısı gibi değil.. söktürsün diye hibuskus ve zencefil çayı içtim bakalım ne olacak

Allah bağışlasın insallah olursunuz ya şöyle yapın düz uzanın iki elinizi karnınızın ortasından kasiklariniza götürün gün içinde tekrarlayın regl olursunuz bi yerde gördüm deneyin bi

Allah bağışlasın insallah olursunuz ya şöyle yapın düz uzanın iki elinizi karnınızın ortasından kasiklariniza götürün gün içinde tekrarlayın regl olursunuz bi yerde gördüm deneyin bi
Kan testi yaptırdım beta 1.2 bir saat sonra doktora göstereceğim sonucu ama olmadığıma eminim artık...çok şükür

Ertesi gün hapı kullanmadı iseniz yüksek ihtimal tutmuştur olsun bunu da buyutursunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…