Hamilelik belirtileri

prettywoman123

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2024
177
31
26
Kızlar 8+6 haftalık hamileyim bel ağrısı oluyor arada şiddetli bugün mesela var arada sırada yokluyor bu aylarda yaşayan var mı ? Birde eskisi kadar iştahlı değilim aranızda benim gibi olan var mı ? 🙂

benim bel ağrısı 8de başladı hala bütün gün yük taşımışım gübi bel ağrım oluyor. iştahım da 9.haftada bıçak gibi kesildi 🙄 günde iki öğün mecburiyetten yiyorum 😂 sıcaklar da etkili bence iştahta 🙄

benim bel ağrısı 8de başladı hala bütün gün yük taşımışım gübi bel ağrım oluyor. iştahım da 9.haftada bıçak gibi kesildi 🙄 günde iki öğün mecburiyetten yiyorum 😂 sıcaklar da etkili bence iştahta 🙄
Aynen öyle minnetsiz oturtamıyorum belim sanki batıyor pelvis ağrılar günlük ziyarete geliyor 😀 iştahım pek yok kahvaltı yapmak bile istemiyorum bazı günler

ayy hayırlısıyla gelsin de valla 😂 dün gece rüyamda gördüm doğurmusum güya. bebek annemin evinde uyuyor. anneme diyorum bu böyle hep uyuyacak mı? 😂😂 bir an önce gelse o günler de bebek sevsek 😂
Bende görüyorum bazen kısmetse sağlıklı olsun da su gibi. Geçer zamanlar stressiz sıkıntısınız geçsin başka birşey istemiyorum 😇

X