Hamilelik belirtileri kasık ağrısı şiddeti ne derecedir

parlayanyldz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2024
134
76
26
Belirtilerde kasık ağrısı yaşayan arkadaşlar ağrının tam bölgesi, sıklığı ve verdiği acıyı tarif edebilir misiniz

Sağ sol kasık ara ara vuruyor. Genelde rahimde regl olacakmış gibi bi ağrı var. Kasık ağrısı bazen dklarca süren bazen ise aniden kısa kısa vuran ağrılar. Benimde 3. Günüm hala olmadım ve ağrım var. Bakalım hakkımızda hayırlısı

Belirtilerde kasık ağrısı yaşayan arkadaşlar ağrının tam bölgesi, sıklığı ve verdiği acıyı tarif edebilir misiniz
Valla regliden 4/5 gün önce çok şiddetli yaşadım epeyi kıvrandım. Hamilelik olursa diye ilaçta içmemiştim o gün yerleşme olduğunu düşünüyorum sonra ki günler tatlı tatlı regli olacak gibi ağrı olmuştu

Valla regliden 4/5 gün önce çok şiddetli yaşadım epeyi kıvrandım. Hamilelik olursa diye ilaçta içmemiştim o gün yerleşme olduğunu düşünüyorum sonra ki günler tatlı tatlı regli olacak gibi ağrı olmuştu
Anladım teşekkür ederim

Sağ sol kasık ara ara vuruyor. Genelde rahimde regl olacakmış gibi bi ağrı var. Kasık ağrısı bazen dklarca süren bazen ise aniden kısa kısa vuran ağrılar. Benimde 3. Günüm hala olmadım ve ağrım var. Bakalım hakkımızda hayırlısı
Amin Allah im.tez zamanda sağlıklı gebelikler sağlıklı bebekler nasip et

Ama ben daha adetime 11 gün var bende hamile olabilirim değil mj

Bu herkeste farklıdır bence tarif edilmez ama regl nasıl geçiriyossn bende de öyle ağrı olmuştu okadar
Yumurtlamadan beri aşırı kasık agrısı gelip gelip gidiyor. Ama idrar yıllarımda enfeksiyon varmış ve o da kasık ağrısı yaparmış. O yüzden sordum

Belirtiler farklıdır her hamilelikte ama benim adet günümde sağ kasıgımda 3 gün ara ara sızlama oldu sonra geçti 9.gün gecikmeyle dün süpriz çift çizgiyi gördüm şuan belirti namına hiç bişey yok😃 darısı sizin başınıza 🥰

benimde 3 gün gecikti ama adet olucak gibi agrım var böyle olunca adet oluyorum ben zaten kendiliğinden hamile kalabileceğimi pek ümit vermiyorum ama tabi Allah bilir.

Belirtiler farklıdır her hamilelikte ama benim adet günümde sağ kasıgımda 3 gün ara ara sızlama oldu sonra geçti 9.gün gecikmeyle dün süpriz çift çizgiyi gördüm şuan belirti namına hiç bişey yok😃 darısı sizin başınıza 🥰
Daha önce test yaptınız mı hiç ilk defa dün mü pozitif gördünüz?

Kızlar ya regl gecikmesinin 2.günündeyim. Betam arttı zaten bebiş var çok şükür deee. Bu kasık ağrısı aşırı zorluyo beni ya. Ne zaman geçecekk 😪 regl olcak gibi bi ağrı hen de böyle çekiştiriyolar sanki orayı öyle bişey jdfjfjd

Bende bu ağrı ilk belirtilerimde oldu
Yorulunca sağ sol kasigima biseyler batiyor gibi oluyordu
Adet sancim gibi değildi
3 gün ara ara oldu sonra gitti
Dün hamile olduğumu öğrendim
Misafir aldığım için çok yoruldum ve yine kasigima batmalar yaşadım

Kızlar ya regl gecikmesinin 2.günündeyim. Betam arttı zaten bebiş var çok şükür deee. Bu kasık ağrısı aşırı zorluyo beni ya. Ne zaman geçecekk 😪 regl olcak gibi bi ağrı hen de böyle çekiştiriyolar sanki orayı öyle bişey jdfjfjd
Çok ayakta mı kaliyorsunuz ya da cok hareket halinde misiniz acaba ondan mı?

X