Hamilelik belirtileri en erken ne zaman başlar

senemsahin

Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2024
102
20
23
Kızlar merhaba daha önce hamile kalanlar ve suan hamile planlar belirtileriniz ne zamab başlamıştı en erken ve belirtileriniz nelerdi ? Suan çocuk yapmak için yumurtlama günümü takip ediyorum ve degerlendirdik önceden bilmek istiyorum tesekkurler

Her zaman belirti olmuyor canım. Ben iki tane hamilelik geçirdim ikisinde de göğüslerim şişmişti uçları çok ağrıyordu kasıklarım ağrıyordu. 3 hamileliğimde ne göğüs şişmesi ne hassasiyeti ne kasık ağrısı hiçbir şey yoktu hatta ben hamile değilim nasıl olsa diye her şeyi yaptım

Çok kasım ağrım oldu. Adet olacakmış gibi ama adetten daha farklı bazen tek taraflı batan ve bacağa vuran. Göğüslerde şişlik ve kararma. İdrarda koku. Halsizlik. Bunlar benim ilk belirtilerimdi

Ben reglime 3 gün kala hamile olduğumu anladım sağ kasık batmasından sonra erken gebelik testi yaptım çift çizgi ile öğrenmiştim.

Ben reglime 3 gün kala hamile olduğumu anladım sağ kasık batmasından sonra erken gebelik testi yaptım çift çizgi ile öğrenmiştim.
En son birlikteliğimden bu yana 9 gün oldu ve son 2 gündür aşırı istahsızım sağ kasığımda ağrı var ve bugünde belimde ağrı ve peynirimsi bi akıntım var yoğun şekilde sizde test yapsammı ,

Adetinize kaç gün var? Ben hamileyken 7 gün kala yaptım negatif çıktı. 5 gün kala pozitif çıktı

Hayır daha test için çok çok erken reglinize 2 yada 3 kala yapın ya da regli gecikmesi yaşarsanız. Umarım hamilesinizdir

Çok kasım ağrım oldu. Adet olacakmış gibi ama adetten daha farklı bazen tek taraflı batan ve bacağa vuran. Göğüslerde şişlik ve kararma. İdrarda koku. Halsizlik. Bunlar benim ilk belirtilerimdi
Benimde regl 4 gün var ve dünden beri sağ tarafımdan bacağıma doğru inen bi çekme hissi gibi sancıya benzer bişey oldu bu da belirtimi göğüslerimi saymıyorum acıdan dokunulmuo

Benim 2 gebeligimde de en net belirtim bel ağrısı oldu.Çok keskin ayırt edici bir bel ağrısı.İlk cocugumda hamile olduğumu anlayamadım.Belim ağrıyor bel fıtığı olabilir diye doktora gidecektim.Bi akrabam reglin geçti mi senin hamile olabilir misin dedi.Reglime 2 gün vardı test yaptım öğrendim.Diger belirtiler her an regl olacakmışım gibi aynı belirtilerdi.Ikinci hamileligimde yine bel ağrısı oldu.Gogus hassasiyeti çok fazlaydı.Ve hamile olduğumu hissettim.Reglime 5 gün kala kaset test ile öğrendim.3 gün kala kan testi ile doğruladim.Hakkinizda hayirlisi.Test yaptınız mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…