Hamileliin en erken belirtileri nelerdir?..Acil kzlar

ccaaddee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2009
187
1
kızlar slm ayın 3 de adet oldum 8 de bitti.daha sonra hamilelik için çalışmalar başladı:eek: yani ve 4.5 günden beri gögüslerin çok büyüdü ve çok acıyor.krap girdi bügün sol kasıklarımaa ama hamilemiyim değilmiyim hiç bilmiyorum yani test yapmadım daha korkuyorumm kızlarr bana destek verin biraz..umarım hamileyimdir..:CüvCüv:

tatlım bende senın durumundayım ama dusuk yaptım yenı benımde goguslerım cok sısmıstı belkı ustune gormusuundur bence yarın test yaptır

nasıl yani şekerr üstüne görme nasıl oluyoooo..........CADIARZU[/QUOyani ben söliim arkadaşım hamileyeknde regll olanlar var yani hamilesin vede devam ediyo regll durumun bu üstüe görüyo oluyosun bilmem anlatabildimmiyerimsenibenyerimseniben

Ama hastalığında farklılık oluyor renginde miktarında diğer hastalanmalarına benzemiyormuş bende aralık ayında ilk kahverengi lekelenmelerle başladı ilk gün öyle geçti ve çok şiddetli sancılarım oldu ve az sürdü fakat benim test negatif çıktı inşallah seninki pozitiftir

slm arkadaşlar ben buket son adetim ocağın 6sındaydı... şimdi ise midemde bulantı oluyo sürekli bide kasıklarımda müthiş bi ağrı var bazen adet sancısına benziyo hamile olabilirmiyim erken belirtiler nelerdir test yapmak için erken çünkü... bilgi verirseniz sevinirim

buket_asuda merhaba, adetinden 24 gün geçmiş, eğer siklusun 28 gün ise testte silik de olsa hormon çıkabilme dolayısıyla öğrenebilme ihtimalin var, kan testi yaptırırsan kesin belli olur diye düşünüyorum... Benim siklus 24 gündü, ben testi 22. gün yapmıştım çok silik ama görünür bir çizgi çıkmıştı çünkü.. Hadi hayırlı haberler olsun inşallah...

buketçim kasık ağrısı ve göğüs ağrısı belirgin belirtiler ama bnim en belirgin kasıktı çünkü ğögüslerim çok ağrır ben adetimden 6 gün önce yaptım silik çıktı yumurtlaman erken oluosa çıkar teste

arkadaşlar ben yurda yeni katıldım aranıza tabi kabul ederseniz.
ben 6 ay önce ewlendim.şuan ya bende ki belirtilere göre bana geri dönerseniz sewinirim
ben de şuan gögsümde karın calanma mevcut ve kasıklarım ağrımakla birlikte bel ağrımda war.akıntım da çok önceden yüz üstü yatmam rağmen şuan yatma isteğim yok....aYRICA 2 gün öce test yaptım 2.çizgi belirsiz çıktı ve 2 gündür adet görmüyorum acaba neden.......

arkadaşlar ben yurda yeni katıldım aranıza tabi kabul ederseniz.
ben 6 ay önce ewlendim.şuan ya bende ki belirtilere göre bana geri dönerseniz sewinirim
ben de şuan gögsümde karın calanma mevcut ve kasıklarım ağrımakla birlikte bel ağrımda war.akıntım da çok önceden yüz üstü yatmam rağmen şuan yatma isteğim yok....aYRICA 2 gün öce test yaptım 2.çizgi belirsiz çıktı ve 2 gündür adet görmüyorum acaba neden.......

bana kalırsa hamilesin arkadaşım yani neden bu :)

arkadaşlar benim adetim normalde 29 una olmam lazımdı ewlendikten sonra ilk kez adetim geçikti gögüslerim şiş bel ağrım ve kasıklarım da ki ağrı çok fazla ve test yaptığımda silik bi çizgi çıktı acaba gerçekten hamilemiyim 2 gün önce yaptım ntesti yarın yaparsam acaba normal çıkar mı 2 ç,zgi

kızlar 6 ocakda temizlendimnormal adetime beş gün kala 23 ocak 2009 da üstüne gorme gibi yerleşme kanması gibi koyu ama adtten az kanmaam oldu 5 gün sürdü ve temizlendi üzerinden de 6 gün geçti acaba hamlemiyim 26 sinda test yaptırdım akıntı varken negatif di boyle bi durum yuaşayan var bugunlerde hafif kasık ağrım ve bel ağrım var daha test yapmadın yapsammı ki

Burda gördüğün herkez gebelik için nekadar çaba sarf ediyor sende hiç
rahatsızlık duymadan kürtaj olucam diyorsun onun günahı ne senin suçunun vebalini nasıl yüklersin o bebeğe eğer varsa abi bebek aldırmanın nekadar günah olduğunu biliyormusun sen

ceydat arkadasım sen ne kadar güzel söylemişsin ama anlaşılan arkadas bekar ve korkuyor.hamile kalmak o kadar kolay mı ki hiç sanmıyorum.biir anlık sevk için sonunu düşünmeden bunu yapıyorsunuz sonra bir telaş oluyor.yavarsa ne olucak bebeğe kıyacak mısınız??bekarken ilişkiye girmek zinaya giriyor belki ama çocuk aldırmak nereye giriyor düşündünüz müğ hiç?ben böyle bişeyin kabul edilecek bir yanı olduğunu sanmıyorum.evlat hasreti ile tutuşan yıllarca bekleyen ne çok insan var biliyor musunuz?ama içiniz rahat olsun o şekilde hamile kalmak cok zor bir sey ama varsada allahın hikmetinden sual olunmazz

kızlar slm ayın 3 de adet oldum 8 de bitti.daha sonra hamilelik için çalışmalar başladı:eek: yani ve 4.5 günden beri gögüslerin çok büyüdü ve çok acıyor.krap girdi bügün sol kasıklarımaa ama hamilemiyim değilmiyim hiç bilmiyorum yani test yapmadım daha korkuyorumm kızlarr bana destek verin biraz..umarım hamileyimdir..:CüvCüv:

canım arkadasım bence sen bir test yap bu anlattıkların hamilelikle ilgiili olabilir.bugün yapsan cıkar allahım gönlüne göre versin.bizede haber ver ollur mu sevgiyle kal:1hug:

X