Hamilelii beklerken adet olunca yaadklarmz..gelin paylaalm

Allah herkese hayırlısıyla nasib etsin canım ama rahmimin toparlanıp kendine gelmesi

için beklemem lazım ki bir dahaki gebeliğim sağlıklı olsun :) inşallah

Hamile kalınca haber vericem söz ama sen de haber ver tmm mı ?

laubali gerçekten büyük sabır timsalisin..

inşallah canım inşallah hamile kalırsın v e bize burdan yazarsın bende sevinçten laubali hamile allahım diye göbek atarım kız..kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2zemuszemuszemuszemus

ben eminim bu sefer cidden hamile klaıcaksın rabbim bir kapıyı kapar ötekini açar canımm...olan paraya olsun ya bende 1.5 yıldır çok para harcadım belki sana göre azdır ama eşimin maaşı belli çok harcadık çook..

ama olsun bebekler için her şey..

ay she cim inşallah dinlenme ayında tutar seninki sende bana hamile kaldığını yazarsın canım

ya o bekerken ki korku yok mu...
hem herşeyin başrolündesin, hem de hiçbirşeyden haberin yok. Rabbimin takdirini bekliyorsun. karnındaki o bir milimlik kesecik, trilyonlardan ve dünyadaki herşeyden daha değerli. bir minik kalp atsın içimizde, büyüsün ve kokusu dünyamızı sarsın istiyoruz. yaradılışımızdan itibaren ruhumuza işlenmiş bir his annelik... Rabbim şu ramazan gününde, eli kalbinde sabırsızla bekleyen tüm anne adaylarına, sağlıka hayırlarla iyilikle evlatarını kucaklamak nasip etsin...

o ay bütün adet belirtileri insana gebelik belirtisi gibi geliyor ağır kaldırmıyorsun kendini daha bi özel hissediyor ve hissettiriyorsun herşeye daha sevecen bakıyorsun derken bir de bakıyorsun ki KAN!
işte o an anlatılmaz içinden birşeyler kopuyor ve tüm hissettiklerinin aslında kendini kandırmak olduğunu anlıyorsun ne acı Allahım insanın kendini kandırması eşini boş yere ümitlendirmesi ne acı...

emcanım nasıl bir sabırdır seninki anlamış değilim. anlamakta istemiyorum rabbim sana göstermiş bu acıyı başka kimseye göstermesin diyebilirim sadece... hepimizin bir an önce bebişlerine kavuşması tek duamdır.... zaten ben 16 yıl bekleyemem, beklersem menopoza gireceğim için bebiş falanda olmazmafoldumben

çanım çok acıyor biliyorum hamile değilim şuan moralim çok bozuk sadece onu diyebilirim

h erkezde bir belirti furyası dönüp dolaşıyor bende 1 tane bile belirti yok ne yapayım şimdi ya

dokotr buda olmazsa tüp bebek demişti ama madden hazır değilimm

çanım çok acıyor biliyorum hamile değilim şuan moralim çok bozuk sadece onu diyebilirim

h erkezde bir belirti furyası dönüp dolaşıyor bende 1 tane bile belirti yok ne yapayım şimdi ya

dokotr buda olmazsa tüp bebek demişti ama madden hazır değilimm

canım herkeste belırtı olcak dıye bısey yok benım ablam 2 cocukgu oldu ıkısındede gunu gecıp kan testı yapana kadar hıcbısey hıssetmedı.belkı olur umıdını kaybetme

üç kez hamile kaldım üçündede kaybettim bebeklerimi düştüler tutunamadılar annelerine derken test üstüne test istediler hiç birşey bulunamadı ne bende ne eşimde şimdi tekrar denemeye başladık bu ay adet günüm tam tamına 8 gün geçti evde test yaptım ama sonuç hep negatifti anne yüreği işte yanlıştır dedim en sonunda kan testi yaptırdım o iki saat geçmek bilmedi ne dualar ne dualar sonuçta yine bir şey yokmuş Allahtan ümit kesilmez çalşmaya devam arkadaşlar inşallah en kısa zamanda alırsınız cennet kokulunuzu kucağınıza:emir_bebek:

valla bende düşük yaşadığım hamileliğimde hiç bir belirtim yoktu gecikince gebe olduğumu öğrendim ama tutunamadı meleğim annesine... ondan sonraki her ay bütün belirtiler vardı bebiş yoktu malesef.

reglim geçmediği halde dün kan testi yaptırdım. 2 gün kalmıştı zaten. ama heyecandan duramıyordum resmen. bu kez öncekilere oranla çok daha umutluydum. bir sürü belirti bulmuştum kendimce. test sonucu negatif çıktı. kısmet değilmiş. bu kez ağlamıycam diye kasıyorum kendimi ama, kanla beraber sarsılacağım muhakkak : ( Allah en kısa zamanda sağlıkla kucaklamayı nasip etsin yavrularımızı hepimize...

adetime 1 hafta kala bende kan testi yaptırdım ve sonuç kızlar negatifti bu hemde 2. aşılamam

sadece bir bebek ! hayatımızın akışını değiştirecek ufacıcık bir yürek.Şuanda tadamayıp hissettğimz o duygu annelik umarım yaşamımızda bunlar sadece dilemek ve istemekle kalmaz o kurduğumuz rüyalar bir an önce gerçekleşir...

slm
bende bureya yazıp rahtalamak ıstıyorum.çok umıtlenmıstım bu ay1 hafta boyunca kasık batmaları yasadım ıc olmamıstı sımdıye kadar ve adet ağrısı ğıbı sancılar coook ümıtlendım çoook tamam dedım kesın bu ay oldu aslında bıraz sacmaladım cok ümıtlenmekte cunkı esım varıkosel amelıytı olalı 2 ay oldu pekı bu ün ne olduuu kırmızılar pskolojık dedıklerınde sacma ğelıyordu ama doğruymus bı daayumurtlama dönemelrı ve de sonrası bakmıyacam böyle yazılara bu ay neredeyse tüm topıklerı okumustum belırtılerle ılğılı çok yıkılıyo ınsan baska seylerle ılılenmelı yat kalk aynı fıkır yıkıyo ınsanı

s.a. kızlar... Bu sizin yaşadığınız duyguları bende çok kere yaşadım.. Gecen yıl ocaktan marta kadar hiç adet olmadım. gebeyim sanıp umutlandım ..Kaç kere test yaptım sonuç negatif.. Ama olsun belki bu testte çıkmaz deyip kendimi avuttum.. Kan testi ve ultrasondada ne yazık ki durum değişmemişti.. Sonuç negatifti.. 2 aydır adte olamayışımın nedeni ise pko lu olmam mış. Üzerine birde pko lu olduğumu öğrendim.. Derken biraz zaman geççti ve haziran başı gibi tedavi oldum adte düzenleyiciler kullandım.. Ve temmuz da gibi klomen kullandım.. Ağustostada devam ettim ve ağustos ta çatlatma iğnesi vuruldum . Ve çok umutlandım ... Ama ağustos 25 gibi adet gördüm ..Umutlarım gitti...İşte burda sizi çok iyi anlıyorum..Rabbim umutlarımızı boşa çıkarmasın. Ve ben adet bititimnden sonra orucada devam ettim.. Ama ne midem bulanıyo ,ölüyorum resmen başım dönüyo oruç hiç bu kadar dokunmamıştı bana . epey bi oruç tuttutktan sonra artık pes dedim ve pazartesi oruca ara vercem dedim . Ve ara verdim. 2 gün oruç tutmadım. oruç tutmak için vitamin ilacı almak için eczanaye girdim. Vitamin alırken ablamın ısrarıyla test de aldım. Aldım ama sonucu biliyorum tabiki çünkü adet olmuştum . yoktu bebek filan ama ablam ısrar ediyo sürekli bu kadar bulantı normal değil die . Neyse kıramadım aldım . ve testi yaptım aman Allahım ne Göreyim 2 Çizgi vardı.Ama yanlıştır die Hastaneye gittim. Ultrasona girdim ekranda fasulyeye benzer karanlık bişey güm güm atıyodu.Meğer ben HAMİLEYMİŞİM :) :) :)
Darısı tüm isteyenlerin başına olaydan ben şunu çıkardım çok belirti olduğu zaman sonuç negatif , hiç gebe olmama ihtimal vermediğim zaman ise sonuş pozitif çıktı. Sizin de olur kızlar merak etmeyin.. Herşey Rabbimin ol demesine bakar..

bende 2 yıllık evliyim bir türlü gebe kalamadım umutlanıpta adet olmak ve yaşadığın o duygu anlatılamaz ama kafamdan aşağı önce sıcak sular daha sonrada buz gibi sular dökülüyor ve ben şoklanıyormuşum gibi oluyor işte böyle duygular yaşıyorum tabi şoklanınca hiçbirşey düşünemiyorum şokun etkisi 1 gün sonra geçiyor dua ederek ağlıyorum.

ŞenizŞenizŞeniz
bende 2 yıllık evliyim bir türlü gebe kalamadım umutlanıpta adet olmak ve yaşadığın o duygu anlatılamaz ama kafamdan aşağı önce sıcak sular daha sonrada buz gibi sular dökülüyor ve ben şoklanıyormuşum gibi oluyor işte böyle duygular yaşıyorum tabi şoklanınca hiçbirşey düşünemiyorum şokun etkisi 1 gün sonra geçiyor dua ederek ağlıyorum.

aynı şeyleri yaşıyoruz ben 1 sene 2 aylık evliyim bebek yapmaya nerdeyse 5 aydır kararlıyız kararlıyız ama neden olmuyor anlamıyoruz her ay aynı şey adet gününü merakla bekliyoruz mesela benim geçen ay 3 gün gecikti çooooooook umutlanmıştım 4. gün kırmızılar gelince kendi evimde eşimin yanında da degildim rahat rahat geçsin o kahrolası günlerim eve geldim bi gün sonra eşim merak ediyor tabiiiben başladım aglamaya ALLAHIM BİZLERE DE NASİP ET YARABBİM YAAAAAAAA millet dogurup sokaga atıyo biz bakacagımız garanti çocukları nasıl oluyorda yapamıyoruz bilen varmı banada akıl verin bi kaç deneme sonunda aranızda olmaya bilirim (yani siteden çocuktan vazgeçebilirim ) YARDIMMMMMMMMM

X