Hamileliğini erken dönemde örğrenenler

Merhaba devam ediyor 2 gün arayla kan testi vermiştim 8-28-136 idi en son. Dayanamayıp dr gittim tabi ama çok küçük old icin keseyi göremedik bu hafta içi tekrar gideceğim
Maşallah inşallah güzel sonuçlar alırsınız bizede haber verirsiniz

Tam hatırlıyamıyorum ama hep iki katından fazla yükseldi ama 23,63,141,300,1411 di en son sonra kesem ve bebeğim göründü
Maşallah benimde bugun 24 çıkınca hemen dış gebelik veya kimyasal gebelik olabilir düşük bi ihtimal yukseledebilir dedi doktor. Bakalım benimde yükselecek mi 2 gün sonra tekrar kan vericem

Maşallah benimde bugun 24 çıkınca hemen dış gebelik veya kimyasal gebelik olabilir düşük bi ihtimal yukseledebilir dedi doktor. Bakalım benimde yükselecek mi 2 gün sonra tekrar kan vericem
Benim adetim 3 gün gecikmişti bide değerin düşük olması gerçekten bişey ifade etmiyomuş yükselmesi ediyomuş o yüzden sizinde yükselecektir inşallah adetiniz ne kadar gecikti?

Kızlar merhaba bende pkoluyum geç döllenme olmuş 46.gün öğrentim hamile olduğumu ilk beta testim geçen hafta çarşambaydı 84 dü 2 gün sonra yani 2 Ekim de 265 çıktı rahim duvarı kalınlaşmış dedi doktorum gelecek hafta pazartesi tekrar kontrolüm var tahmini kaç haftalıkki keseyi görürmüyüm haftaya pazartesi değerim kaç olur ilk gebeliğim hem tecrübesizim bide dediğim gibi geç döllenme olmuş

Tam hatırlıyamıyorum ama hep iki katından fazla yükseldi ama 23,63,141,300,1411 di en son sonra kesem ve bebeğim göründü
kızlarrr merhabaa dün adet günümdü akşam test yaptım ve ikinci çizgi çok silik olmayacak şekilde çıktı sabah ilk idrarımla tekrardan yaptım aynı sonucu tekrar aldım yani bu durumda pozitif oluyor aslında ama benim sormak istediğim şey kan tahlili yaptırmak için doktr randevusu almaya gerek varmı yoksa devlet hastanelerinin acillerinde yapılıyor mu ?

Randevuyla yaptıramıyosun maalesef bakmıyorlar. Acile gidip adetim düzensiz olmadım karnım ağrıyo de kan ver yada sağlık ocağına kan ver ya daaa özel hastaneye :)

Bu arada hayırlı uğurlu olsun bebişin

Merhaba nasıl öğrendiniz

Yani nasıl anladınız. Belirtileriniz neydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…