Hamileliğinde lekelenmesi olanlar yardım....

benimd adetim e5-6 gün varken kahverengi lekelenmem olmuştu heralde adet lucam demiştim ama daha önce hiç böle bişi olmamıştı sonra adet günümde elekelenme birden kesildi.aynı gün eczaneden alınan testlerle test yaptım ve hamile olduğumu öğrendi.bu arada eczaneden alınan testleri yapmak için adetin üzerinden öyle 1 hafta falan geçmesini beklememiştim,aynı gün yaptım ve çok netti.

canım yaa aynı anlattıgın gibi oldu daha adetime 8 9 gün var kahverengi lekelenmem oldu ve böyle bişey ilk defa oluyo acaa neden arkadaşlar merakkettim

kızlar sakin olun, hiiç bişey olmaz Allahın izniyle, gerçi ben düşük yaptığımda karnımda adetten beter ağrılar, vesadece kahve bir leke gelmişti ama, benim durumum farklıydı,

biz neler okuyoruz neler duuyuyoruz,öyle zor gebelikler var ki, hafif lekenmedenbişeycik olmaz inşallah, bütün hamileliğini kanamalı geçirenler var arkadaşlar, Allah bebeğinize ömür veridyse hiçbişeycik olmaz, şimdi sakin olun ve başka şeyler düşünün, yaşadığınız stres bebeğinizi etkiler, bir de muhakkak bu yaşadığınız lekelenmeyi doktorunuza bildirin, benim lekem geldiğinde doktorum hemen gel bakalım demişti ve ne olduğunu öğrenmiştim..

Selam arkadaşlar.
Aranızda hamileliğinde lekelenmesi olupta sağlıklı bebeği olan varmı.Ben ilk bebeğimi kaybettim bu kez çok korkuyorum.Nolur ben ve benim gibilere umut ve moral olun....
Tecrübenizi bizlerle paylaşırsanız çok sevinirim....
canım ilk gebeliğimde 3 aydan fazla kanamam oldu bebeğin eşi(plesenta)aşağı inmişti 5buçuk aydan sonrada suyum gelmeye başladı tedavide gördüm ama düzelmedi
sonuç mu
1buçuk yaşında sağlıklı bir kızım var
dr'a kalsa düşerdi yaşamazdı
takma stres yapma Allah ne dediyse olur
stres kanamayı artırır ayrıca senin daha çok dikkat etmen lazım bol bol istirahat et düzelir inşallaha.s.

selam arkadaşlar benimde 4 gün geçikmem var ama 2 gün azda olsa kahverengi leke geliyor acaba bunun anlamı nedir cevap verirseniz çok sevincem

X