Hamileliğinde lekelenmesi olanlar yardım....

Elif26

@şkısın@ @şık
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
606
11
Selam arkadaşlar.
Aranızda hamileliğinde lekelenmesi olupta sağlıklı bebeği olan varmı.Ben ilk bebeğimi kaybettim bu kez çok korkuyorum.Nolur ben ve benim gibilere umut ve moral olun....
Tecrübenizi bizlerle paylaşırsanız çok sevinirim....

canım diğer konuyu naçtığında belirtilerin vardı.Test yaptınmı hamile misin. Bende pkoluyum ve salı günü hamile olduğumu öğrendim ilk olacak bu ama çok endişeliyim.Knamam lekelenmem felan olmadı ama değer baya düşüktü 26.25 çıkmıştı. ve test yaptırdığımda adet sonrası 42. günümdü.(gerçi sanırım 29.gün yumurtlama oldu) bu sebeple pkolu olupta sağlıklı doğum yapanların görüşlerine ihtiyacımız var tatlım inşallah herşey yolunda gider. inşallahh...

canım diğer konuyu naçtığında belirtilerin vardı.Test yaptınmı hamile misin. Bende pkoluyum ve salı günü hamile olduğumu öğrendim ilk olacak bu ama çok endişeliyim.Knamam lekelenmem felan olmadı ama değer baya düşüktü 26.25 çıkmıştı. ve test yaptırdığımda adet sonrası 42. günümdü.(gerçi sanırım 29.gün yumurtlama oldu) bu sebeple pkolu olupta sağlıklı doğum yapanların görüşlerine ihtiyacımız var tatlım inşallah herşey yolunda gider. inşallahh...

Bütün problem zaten geç yumurtlamamızda canım.benim bu ay okadar geç olmadı sanırım.Son sat tarihim 19 Mayıstı ve 19 haziranda hamile olduğumu öğrendim.Dünkü kan değirim çok iyiydi çarşamba günü tekrarlanacak ozaman sağlıklı olup olmadığını söyleyebilirim dedi doktorum.Benim lekelenmem normalde olan akıntımın bulanık olması.Normalde tuvalete gittiğimde fartkediyorum.Birde adet olucakmışım gibi arada karın ağrım oluyo...İnşallah canım...

Canım benimde adet döngüm 24 gündür ovulasyon testleriyle 12.gün yumurtamın çatladığını anladım adetimin 22 . günündede yaptırdığım kan testi 16 çıkdı bende çok korkdum çünkü bir önceki gebeliğimde dış gebelikdi yine değer çok düşük başlamışdı 48 saat sonra 62 çıkdı yani çift katlamışdı tam adet günümdü yani 24. gün ama çok düşük bir değerdi sonra üç kere çift katlaması gerekiyordu bakdım 1242 oldu yani gayet güzeldi kese göründü sonra kalp atışı duyuldu şimdi 10. haftaya yakınım

Benim bugün yine lekelenmem oldu birkaç damla kadar geliyor ama yinede çok korkuyorum:KK43:Yarın tekrar doktora gidicem zamanda geçmek bilmiyo böyle zamanlarda...

Benim bugün yine lekelenmem oldu birkaç damla kadar geliyor ama yinede çok korkuyorum:KK43:Yarın tekrar doktora gidicem zamanda geçmek bilmiyo böyle zamanlarda...

canım kaç haftalık hamilesin..yani bebeğini hiç gördünmü ultrasonda ..

benimd adetim e5-6 gün varken kahverengi lekelenmem olmuştu heralde adet lucam demiştim ama daha önce hiç böle bişi olmamıştı sonra adet günümde elekelenme birden kesildi.aynı gün eczaneden alınan testlerle test yaptım ve hamile olduğumu öğrendi.bu arada eczaneden alınan testleri yapmak için adetin üzerinden öyle 1 hafta falan geçmesini beklememiştim,aynı gün yaptım ve çok netti.

merhaba arkadaşlar,
ben 7 haftayı doldurdum hamileyim ama bu sabah kahverengi akıntım geldi doktorumu aradım akşam zaten kontrolüm vardı ama endişelendim. Hayır bişey olmaz meraklanma dedi ama ben genede endişeliyim ne olur benim gibi olan varsa yadım etsin

kızlar hamıle oldugumu ogrendıgımden berı akıntım var zaman zaman sarı bazende kahverengınde oluyor hıc aklıma kotu bısey getırmıyorum sızde korkmayın eger adet kanaması sekılınde bı kanama degılse endıselenmeyın lokasıtle alakalı bıseydır dr bana carsamaba gunu bı toz verdı ama hıc ıcıme sınmedı bol bol su ıcıyorum 3.ayım dolmadan da ılac almıcam

Cnm Benim Aşiri Kanamm Oldu Hemde Pightili Düşmedi Ilk Aylarda Kanmayla Değil Erken Doğumla Kaybettim 5.5 Ayda

benim kızımda lekelenmem olmamıştı ama bu hamileliğimde üç gün boyunca lekelenme yaşadım...sorun çıkmıyor korkmana değmez..

ozlemyb,
haklısın canım ama genede tedirgin oldum. Allahım herkesin bebeğini korusun Allahım olmayanlara isteyenlere nasip etsin

Peki arkadaşlar birşey sorcam,
Benim sabah kahverengi akıntım oldu ama bazen belime ve kasıkalrıma iğneler batıyor sanki bu da normalmi bana yardım edermisiniz.

kahverengi akıntı dün bende oldu az bişi 2 damla açık kahverengi bi akıntıydı zaten dikkat etmeyince farkedilmiyor doktorumu aradım sorun yok yat dinlen yorma kendini dedi yerleşme kanamasıymış çok doğal dedi ağrın çok olursa kanaman kırmızı yada pembe olursa ve durmadan gelirse o zaman telaşlan dediği için biraz rahatladım

canım doktora gittim cuma günü daha çok küçüğüz ultrasonda baktı net bişi söyleyemem ama dedi 3 haftalık gibi duruyır 4 temmuzda randevum var tekrar o zaman tam larak göstericem sana ultrasonda dedi

slm kızlarr kahve akıntı bende ilk 3,5 ay oldu.progestan kullandım.arada kanamamda oldu.size tavsiyem sadece dinlenin ve bol su için..doktorun tavsiyesine uyun.dilerim bebekleriniz size sıkı sıkı tutunur inşalah.allah ne dere olur unutmayın.tedbiri alın tevekkül allahtan.

slm kızlarr kahve akıntı bende ilk 3,5 ay oldu.progestan kullandım.arada kanamamda oldu.size tavsiyem sadece dinlenin ve bol su için..doktorun tavsiyesine uyun.dilerim bebekleriniz size sıkı sıkı tutunur inşalah.allah ne dere olur unutmayın.tedbiri alın tevekkül allahtan.

sağol canım enim 1 kez oldu dün bide az önce 1 damla gördüm çok açık kahverengi bol bol su içip yatıyorum evin işlerini serdim bugün sanırım yemek işinede girişiemeyceğim doktorum bide ılık süt iç rahatlatır uyursun demişti bunları uygulamaya çalışıyorum tabi arada kalkıp kk ya bakmadan edemiyorum a.s.

X