hamileliğinde balık yağı kullananlar

bende balık yiyemiyorum doktoruma sorucam balık hapı vericekmi bakalım
kilo aldırır normalde ama ben zayıftım 2 yıl öncesi doktor vermişti bir kutu içtim 6 kilo vermiştim
korkuyorum içtigimde yine kilo verirsem diye balık yiyemiyorum cevizi bende duydum arastırdım
alıp yemem lazım ceviz kabuklu alın ama acık kırılmıs sakın almayın bozulmasın diye ilaç sıkılıyor cunku
bebegi düşünelim arkdaslar kabuklu ceviz alın

Çok teşekkür ederim benisec2 a.s.

Ben de aynı markayı kullanıyorum, tablet, kutusu mavi olanından. Ama içinde gebelikte kullanılır yazmıyo, gebelikte doktara danışmadan kullanılmamalıdır yazıyor :sm_confused: belki de türleri vardır biraz araştırayım...

Rabbim yavrularımızı sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin :Saruboceq:

rica ederim biliyorum mavi olanını benimkide kırmızı ve sarı olanı zaten 3 türlü bi seninki bi benimki bide şurubu var işde benmkinde yazıyo ondan al istersen:CüvCüv:

banada özelden gönderirimisiniz hangileri kullanılabiliyor
a vitamini olmayan önerilen hangisi banada özelden atabilirmisiniz

banada özelden gönderirimisiniz hangileri kullanılabiliyor
a vitamini olmayan önerilen hangisi banada özelden atabilirmisiniz

cnm seven seas diye bi marka en iyisi buymuş araştırdım aldım 1 kutu kullandım daha almadım ama gerek yok son aylara yaklaştıgım için ama sen hamileliğinin başındaysan devam edebilirsin:CüvCüv:

ben balık yağı kullanmıyorum doktorum balık yiyebiliyorsan gerek yok dedi bende en az haftada 1 yada 2 defa yemeye çalışıyorum

ben kullanıyorum benimkinde a vitamini falan yazmıyor hamileler kullanamazda yazmıyor ama ben çok faydasını gördüm 4 ayımdan beri kullanıyorum doktorum önerdi günde 1 tane ben balık sevmiyorum demiştim o zaman hapla takviye edelim dedi şimdi 36 haftadayım doğuma kadar kullanıcam omega 3 çok önemli bebişim zeki olsun

X