Hamileliğimin tadını çıkaramadan onu kaybettim

amiiinn inşallahhhh inşallah her isteyen yavrusuna kavuşur tez zamanda

benimkinde öyle bişe yok dıstance yazısının altında

sen ultrason kağıdına bakınca keseni görebiliyomusun bide hangi hastaneye gidiyosun

canım.çok üzüldüm...geçmiş olsun...
gerçekten zor bi durum.bende bebeğimi 7haftalıkken aldırmak zorunda kaldım.bugün 1 ay oldu...allah inşallah bebeklerimizi sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder.

aslında şişli tarafına yakın olsan gidebilecek olsan benim doktoruma git derdim hem sigortada geçiyo gelebilirim dersen veririm ben kalkıyorum dinlenmem lazım sende olumlu düşün olumlu olsun belkide o 29 dur kötüsünü düşünme

tesekkur edrım var doktorum da bı kalp atısı duylsun oyle gıdıcem.sen dınlen canım

öncelikle geçmiş olsun bende 5 haftalık düşük yaptım bende bissürü parça düşürdüm ve sancıdann ölüyodumm bence hiçde basit degill piskolojik olarak hiç degill böyle damarlııyydıı benddeenn düşen parçalar afedersin ama çok kötüydü ve çokk zordu kalan parçalarıda kürtaaajla aldılarr RAABİM KİMSELERE YAŞTMASIN herkezin GÖNLÜNE GÖRE VERSİN

canım yazııının başını okudum devamına bakınca çok sevindim RABBİM SAGLIKLI EVLAT LAR NASİP ETSİN

gerçekten çok üzüldüm.. seni çok iyi anlıyorum. bende 7 haftalık bebeğimi kaybettim. allah sabrını veriyo. hepmiizi evlatlarla sevindirip unuttursun inş..senağlama

lolo canımm kusura bakmaa.. bende yazının başını okudum. soradan hayırlı haberler almışsın. bol bol dinlen. inş bişicik olmaz. rabbim acil şifa versin inş.

sözün bittiği yer burası allah sabır ve güç versin arkadaşım yaşadığın ve yaşayacağın son imtihan olsun allah hayırlı vuslata tez kavuştursun işallah

arkadaşlar hepinize desteğinizden dolayı çok teşekkür ederim

canım benim çok geçmiş olsun bu çok acı bişey olsa gerek.yaşamayan bilemez eminim ama allahın taktiri arkadaşım.hayırlısı buymuş diye düşün canım benim.allah korusun demekki bebeğin sağlıklı değilmiş k,i düşmüş böle düşün.allahım inşallah sana ve isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatları kucaklarına versin

Rabbim hakkında hayırlısı neyse onu naip etsin arkadaşım ilerde daha büyük acılar yaşamaktansa en başta Allahtan gelene razı olmak lazım

canım çok geçmiş olsun ona öldü deme o bir melek Rabbim bundan sonra hayal kırıklığı yaşatmasın...

canim benim ya cok gecmis olsun,Allah bir daha gostermesin...demek sen uyanikken kurtaj yapmayi teklif ettiler ha pes dogrusu...insan sagligi bu kadar degersiz mi ya...Kac haftalik olursa olsun bunu uyusturup ta yapmalari gerekir...E orasi turkiye tabi hersey olur...sen dr unla konus canim kurtaji iyi bir hastanede,guvenilir bir dr a yaptir..Allah korusun salgik bu ihmale gelmez...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…