Hamileliğimin tadını çıkaramadan onu kaybettim

Lolo

eşim ve oğullarım
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
3.704
9
yaklaşık 4 haftalık hamileydim bi kaç saat öncesine kadar iki hafta sonra kalp atışını duyup haykırıcaktım burdan hamileyim diye ama olmadı bi kaç saatdir aşırı kanamam var ve bir sürü parça düşürdüm devlet hastanesine gittim acile bana hamile olduğundan eminmisin diye soruyolar ben bebeğimin kesesini görmüştüm içimdeydi bebeği düşürmüşsün o zaman dediler kürtaj yapalım dediler canlı canlı hemde dayanabilirmisin diye sordular bacaklarımı kıpırdatmamam lazımmış yoksa rahimim deline bilirmiş ne güzelde sölüyolar tabiki yaptırmadım hiç ağrımda kalmadı sabah kendi doktoruma gidicem bakalım o ne dicek zaten tedaviyle olmuştu şimdi burdan haykırıyorum bebeğim öldüüüüü

canım ne desem faydasız çok zor biliyorum...güçlü ol, hayırlısı ne ise o olsun arkadasım.. bu arada emin misin? ben de de aynı şey olmuştu parça parça kanlar geldi vs. düştü sandık ama dr gittik ve hala bebek yaşıyordu... umarım bu mucize yi yarın sende yaşarsın.. sevgiler..

böyle bişey olacağını sanmıyorum çünkü çok fazla kanamam ve parça geldi hastanedede alttan ultrasonla baktılar hamile olup olmadığımı bile anlamadılar olsa çıkardı heralde şu an hiç sancım yok bu kadar basitmiymiş düşük yapmak

cok uzuldum gercekten ınsallah en kısa zamanda tekrar hamıle kalır ve bebegını kucaguna alırsın,
4 haftalık hamıleleıklerde cogu zaman anne adayı bebegı bıle bılmeden dusuk yapabılıyomus
cogu kadın bunu normal bı adet sanabılıyomus,buyuk bı ıhtımallede bunlar kurtajı gerektırmıyıcek dusukler oluyormus,bunu doktorum soylemıstı..
tekrar gecmıs olsun

ultrason da keseyi görürlerdi... neyse herşeyin hayırlısı olsun canım ...

canim hayirlisi olsun bak hamis kalmissin gene kalirsin. hic canini sikma. ben de 3 hafta once 6 haftalik kaybettim hem de tupum de gitti ama umidimi yitirmiyorum. dort gozle bekliyorum yeniden hamis kalmayi.

canim bebis gitmemis de olabilir. kanama kesenin oldugu yerde olmayabilir. yani sen gene de herseye hazirlikli old a bu da olabilir.

canım çok geçmiş olsun:teselli: bende düşük yaptım-tatlicadiarzu-4yıldr bebek mebek yog olmuyo ama çok kötü olmuştum o zaman 1 aylıktı ve ağrıdan geberdim dr gitmedim evde düşürdüm:çok üzgünüm:

ben doktora gittimde ne oldu hiç bişey yapmadılar az daha canlı canlı kürdaj yapıcaklardı ama yaptırmadım şu an hiç sancımda yok gayet rahatım gerçi 4 sene öncede düşük yaptım ama o böyle olmamıştı onda et parçası gelmişti çok şiddetli ağrım olmuştu gerçi bundada çok ağrım oldu ama yarım saat falan sürdü şimdi hiç bi ağrım yok sizide düşükleriniz böylemi olmuştu

kendimi niye böyle hissediyorum suçlu benmiyim allah verdi allah aldı ama içimde eşime karşı bi utanma duygusu var sağ olsun beni düşünüyo az öncede hamileyken sevdiğim börekten almış ben hamile değilimki artık niye almışki ben de oda elimizden geleni yapmadıkmı taktir allahın değilmi bazen içim coşuyo niye ben diyorum bu düşürdüğüm 3. bebek bendemi bi özür var acaba niye diye soruyorum benim hakkım yokmu yeniden bi bebeği içimde hissetmeye onu sancılar içinde doğurup sonra göğsümü gere gere kucağıma alıp eve gelmeye bunu bi daha yaşayamıyacakmıyım diye soruyorum sonra kafamda bi ses sen ne yapıyosun allaha isyanmı ediyosun onun gücüne karşımı çıkıyosun sana şu anda koynundaki yavrunuda o bağışlamadımı sana hemde iki kere vardır allahın bi hikmeti deyip şükretceğine neler düşünüyosun diyo sonra kendime geliyorum doğru allah o bebeği bize nasib etmemişse bu iştede vardır bi hayır allah doğru zamanda hayırlısını nasib etsin .....AMİİNNN,,,,,,

canım allah yar ve yardımcın olsun.... üzüntünü paylaşıyorum... bende boş gebelik geçirdim kürtaj oldun... acı çekdim çok seni anlıyorumm.. hakkımızda hayırlısı olsun...

canım benim çok geçmiş olsun herşey Allah tan yapacak bişey yok Allah vermek isteğince verir almak isteğince alır dua et O na sığın. Acını çok iyi anlıyorum seninki 4 haftalıkmış düşünsene benimki 35 haftalıktı 2 ay önce bende bebeğimi kaybettim ama alışıyo insan önümüze bakmaktan ümitle beklemekten başka çare yok....

bu kadar çabuk düzelmem normalmi hiç sancım yok kanamam dersen yok denilecek kadar az bi tuhaf yazdıklarınız için teşekkür ederim ama içimi boşaltmam gerekiyodu desteğiniz için sağ olun

canim çok geçmiş olsun.tez zamanda toparlanirsin inşallah...sen şimdi dinlen bence..dediğin gibi kendi doktoruna gidince herşeyi netleştirirsin..şimdi stres yapma...

canım benim bende 14 haftalıkken bebeğimi kaybettim.önce doğum yaptım sonra kürtajla aldılar kalan parçaları.
canlı canlı kürtaj mı olurmuş bu devirde.
anesteziyle olmuştum ben.
üzülme.ama sen bir doktorunla görüş bence.kan pıhtılaşmasıyla ilgili bir durum olabilir

ya cok uzuldum canım,nıye boyle oldukı.bıde kendı doktoruna gıtsen hemen belkı bı mudahele ederler.parcaların kucukmu buukmu onuda yaz.cunlku bananda olluuyo.uzulme canım kendını sucluda hıssetme.alnına yazılmıssa yasıcaksın.bı tane oglun var ona sarıl bak benım ılk cocugum kımbılır belkı sonra olmayaycak.bebek hergun olum kıyıyısında psıklojım bozuk.dayan yıne olur rabbım buyuktur.kesın benımkıde duser cok korktum sımdı......

lütfen böyle düşünme çok üzüldüm
bende seninle aynı acıyı paylaşıyorum
bende geçen hafta 8 hafta 5 günlük bebeğimi kaybettim
allah inşallah hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar verir

canım inannki çok üzüldüm. nasılki burdan hamile haberleri aldığımızda bir o kadar seviniyorsam böyle haberleri alıncada bir o kadar üzülüyorum.. çünki biliyorumki bu haylazlar hemen gelmiyoro kadar bekleyipde gelince birde bırakınca tahmin edebeliiyorum.. çokkkçok üzüldüm canım ..çok geçmiş olsun..Rabbim sabırlar versin.. bir dahada böyle acılar yaşatmasın sanada kimseyede(amin..

Cnm haline şükret bak ben 23 haftalik ikizlerim kizim ve oğlumu kaybettim bterin beteri var bend eşükrediyorum millet doğmuş bebğini kaybediyor.... Allah yardimcin olsun..........
BU ARDA YENİ OKUDUM Bİ OĞLUN VARMI Ş Allah onu sanabğışlasın bizim oda yok tüp ebbekle olmuştu şükretmesini bil isyan etme...............................

Son düzenleme:
canım benim geçmiş olsun çok üzüldüm bende 4 gün önce 8haftalık bebeğimi kaybettim acını anlıyorum bir tanede cennetliğimiz oldu diyorum rabbim inşallah kısa zamanda sana ve tüm bebeğini kaybedenlere sağlıklı evlatlar verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…