Hamilelerrr, akıntı belirtisi yasayanlar tarif edebilirlermi nasil bir akintiydi?

Evet biliyorum ama ya geç yumurtlama olduysa hiç takip etmedim geçen ay başka telaslardan adete yakın bi tarihte ilişki oldu ki eskiden ilişki günlerini bile kaydederdim onun bile tam gününü kayıt etmedim yani kaldiysam anca ozaman kalmisimdir ki adete yakın zamanda hamile kalan bu çok kişi varmış burda hiç böyle uzun gecikmem olmuyodu kan vermek en iyisi galiba

Evet bencede bir kan ver ama muhtemelen var gibi hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz

Evet bencede bir kan ver ama muhtemelen var gibi hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz

Ağzından bal damliyo valla çok sağol inşallah çarşambaya randevu aldım gidecem bakalım neler olacak ben 2013de bi gebelik daha yaşadım onda da çok geç öğrendim ve kaybettim bebegimi bu sefer temkinli davranıyorum ozaman sat 7mayisdi ta temmuz5de görmüştüm pozitifi:/

Demekki geç döllenme oluyor sende ben okumuştum bazıları adetten 1 ay geçtiği zaman( hatta 2 ay) pozitifi görmüş.Ama sen yinede her sonuca hazırlıklı ol

Yumurtlama olduktan sonra yaklaşık 13-14-15 gün sonra adet kanaması oluyor da o yüzden eğer yumurtlaman 2-3Nisan arasındaysa 16-17 insan adet günün
Mrb cnm yine bişey sorucam sana vajınamda ısı artışı ve şişlik hissi var nedir bu belirti olabilirmi idrarım köyü lütfen acil

Mrb cnm yine bişey sorucam sana vajınamda ısı artışı ve şişlik hissi var nedir bu belirti olabilirmi idrarım köyü lütfen acil
Yani tam olarak bunun kesin bir hamilelik belirtisi olduğunu söyleyemem adet zamanındada rastlanıyor ısı artışına ama ıslaklıkta var diyosun çok şüpheli umut var gibi.Siz hala kan testi vermedinizmiiyi dayanıuosunuz vallahi ben olsam yerimde yeller eserdi soluğu sağlık ocağında almıştım.

Yok cnm çalıştığım için yapamıyorum hemen Sıcaklık ve şişlik hissi var ve beyaz akıntımda devam edıo

Kanda yapılan gebelik testinde yanılma payı yoktur. Bence doktora gidin bi.

BELKI TUTUNDU CANIM OYUZDENDIR INS HAMILESINDIR

kizlar herkeste gebelik belirtisi olarak gogus hassasiyeti olur mu mutlaka. benim her adet oncesi goguslerim siserdi bu ay tık yok
benım reglıme 3-4 gun var suan asırı sıstı karıstıorum artık hamılelıktenmı hastamı olucam bellı degıl delırıcımmm:)

benım reglıme 3-4 gun var suan asırı sıstı karıstıorum artık hamılelıktenmı hastamı olucam bellı degıl delırıcımmm:)
benimde acayip kafam karisti ya bu yasima kadar her ay adet oncesi yasardim bu ay olmadi bu ayin basinda basladik bebis calismasina iki gun sonra adet olmam lazm insallah olmam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…