Hamilelerrr, akıntı belirtisi yasayanlar tarif edebilirlermi nasil bir akintiydi?

Ya bilemiorm ki cnm yok benm gecikme bi 10 gün üstünde var ya her zaman da kan aldiramiorm damarlarım ince olduğu için zor oluo

0.477 gebelik yok demek ama di mi normalde hep ben yaptidgmda 0.0 filan cikiodu ve leke geldiğinde hemen 2 gün içinde adet oluodum ama suan tık yok anlamadım ne oldugunu

Hmm anladım cnm ama benim adet gecikmesi 15 güne yakın oldu hala olma ihtimali olabilir mi nerdeyse 2. Adet tarihim gelecek :)

Kizlar adetim benim hep duzensiz ama bu ay yine ayni sekilde gecikti 8 gun dun gece asiri sekilde belim agridi kasikla beraber sabah kalkinca test yapcam dedim once hic bise yoktu balkona cikip camsir serdim geldim bi baktim ikinci cizgi olmus bu hamileyim anlamin da mi ?

ay cnm verdım hemen acıle kostum böyle gorunce ama sonuc kanda cıkmadı ıdarar da hastanede de cıktı acıl dr kadın doguma gtmemi soyledi daha gtmedm ve adet te olmadım hala

böyle olan var mı acaba ıdrar da poztf cıkıp kan da negatf olan ?suan hamıle olan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…