hamilelerin duasi kabul olurmus

halx

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2013
27
2
Merhabalar bende yeni uye oldum 2 senelik evliyim ve cocuk istiyoryz her tatlili yaptirdim hersey normal cikti ama olmadi hamilelerin duasi kabul olurmus bana dua edermisiniz lutfen Allah simdiden hepinizden razi olsun

Mrb

bir yıl önce kistim wardı doktora gittim şuan bişeyin yok herseyin tertemiz dedi bebek istediğimizi söyledim we bana BERKO ZİNCO-C 15 MG vitamin mineral takviyesi we FOLBİOL 5MG tablet werdi acaba gercekten gebelik için faydası warmı çünkü herhangi bi tahlil yapmadı sadece ultrason yardımcı olursanız sewinirim

Banada folbiol verdi testleri ben istedim troidime bile baktirttim :) bu sitede bayaaa bi arastirdiktan sonra preseed die bi jel varmis ondan siparis verdim bi arastir istersen ise yariyomus

Hadi ya benim içinde istediğim üniversite olması için dua etseneler çok iyi olur yoksa geleceğim berbat olucak :KK70: şimdi den Allah razı olsun :)

Merhabalar bende yeni uye oldum 2 senelik evliyim ve cocuk istiyoryz her tatlili yaptirdim hersey normal cikti ama olmadi hamilelerin duasi kabul olurmus bana dua edermisiniz lutfen Allah simdiden hepinizden razi olsun

Ben henüz 11 haftalık hamileyim benimde zor bir süreçten sonra bebeğim oldu neler yaşadığınızı tahmin edebiliyorum Allahım umarım sizede bebek nasip eder. Dualarım sizinle. Allah herkese nasip etsin inşallah.

Ben henüz 11 haftalık hamileyim benimde zor bir süreçten sonra bebeğim oldu neler yaşadığınızı tahmin edebiliyorum Allahım umarım sizede bebek nasip eder. Dualarım sizinle. Allah herkese nasip etsin inşallah.

Allah razı olsun rabbim kucağına almayı nasip etsin ve bizede nasipetsin inş...

Bende 15 yıldan sonra gelen mucizem Çarşamba gubu kürtaj olucam 10 haftaya girmiştik karnımda ölmüş 7haftalikken çok zor bı durum çok acı tekrar hamile kalirim belki kalmam nasıl atlaticam bilmiyorum 😒

X