hamilelerin duası kabul olurmus dua edin bana

Hamile değilim ama 18 yaşından kucugum çocuk sayılırım

InşAllah tez vakitte sağlıklı bir bebeğin olur,evinize neşe gelir.

Rabbim tez zamanda versin evinizin neşesini inşallah canım.
Neden olmuyor peki sıkıntı ne canım
allah razi olsun hayatim bende polikistliknover sendromu var sende 2 3 kere hasta oluyorum ve ben hasta olmadikca yumurtaliklarimin etrafi kucuk.kis olusuho adet gordukce dokuluyo boyle iste simdi hap tedavisine basladim dua istemekten baska carem yok

Rabbim isteyen herkese hayirli saglikli evlatlar versin. Amin.

Rabbim şifa versin canım ben de polikistik overim. Lisedeyken 6 ay adet gormedigim bile oluyodu kiloluydum. Kilo verdikce düzene girdi. Evlendiğimde yine kilom vardı 45 gunde bir adet görüyodum. glifor kullandım bir ay biraz kilo verdim düzene girdi o ay klomen de kullandım. O ay olmadı bebiş. Sonraki ay ilaç kullanmadım dr klomenin etkisi 3 aydır dedi bekle bir ioi aya hamile kalırsın dedi ve ikinci ay gebeydim canım inşallah sana da nasip olur hic stres yapma aralıkta evlendim 3 defa adet gördüm nisanda hamileydim. Darısı sana inşallah sana tavsiyem stres yapma inan iki gune bir ilişki ve ilişki sonrası sırtüstü yat bi saat kadar. Çok sıcak suyla duş alma. Doktorum çok moral verdi bana sagolsun.

Hamile değilim ama bir bebeğim var inşallah Allah gönlünüze göre evladınızı hayırlı zamanda kucağınıza verir. Bu arada içiniz rahat olsun başka bir sorununuz yoksa poliklinik over infertilite nedenleri içinde en kolay bebek sahibi olabilen grup. Kiloluysanız lütfen kilo verin,spor yapın ve pozitif olun kolayca bebeğiniz size gelecektir.

dr patolojı noldu evliliğiniz uzun zamandır konu açmamışsınız umarım herşey yolundadır

ayy cok sevindim ve bana cok gzl bi morel oldu bi biliomusun allah razi olsun rabbim bebegini tez zamanda kucagana almayi nasip etsin ins

allaj o kucuk melegi sana bagislasin bi 8 9 kilo falam var ama adet zor gordugum icin cok zor kilo veriyorum cok saol tavsiyelerin icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…