hamilelerin dikkatine hemen okuyun...

bakarmisin yaaaa ne dram ama o kişi şimdi şuracikta boğasim geldiiine gerizekali bu insanlar yaaaa ben doktorun verdiği ilaçlari bile içmeye korkuyorum milletin yaptiğina bak utanmadan ilaç tavsiye ediyolar.

ay allah yardımcısı olsun çok üzüldüm..............
allahım bu tavsiye eden kişi ne yapacak ama vijdan azabı çeker oda istemez öyle olmasını ama....
dinlememek lazım milletin lafını .......
allahım bağışlasın yavrularımızı bizlere.................

yaa ay Allahım Allah korusun o aileyede Allah sabır versin
ya bende çevremden hamileliğin sonlarında zeytinyağı mı ne içiliyomuş doğum rahat olsun diyeymiş
Allah Allah yaa
dr un lafından çıkmamak lazım bencede

ayy başınız sağolsun çok üzüldüm çok dikkat etmemiz gerekiyor yaa içimizdeki canları düşünmemiz gerekiyor herşeyden önce dra sorsaydı ona bişey verirdimutlaka((

Arkadaşına çok geçmiş olsun canım çok zor bir durum. Ben hamile değilim ama hamile arkadaşlara bir tavsiyede bulunmak isterim lütfen kulaktan dolma yada hurafe şeylere kulak asmasınlar. Herhangi bir durumda mutlaka doktora başvursunlar. Allah korusun daha farklı sonuçlara da yol açabilir. Bebeğe kalıcı zararlar da verebilir. Umarım bebeğe bişey olmaz yoksa kadıncağız hep kendini suçlayacak.

az once eve geldim kizi esime birakmak icin gelmesini bekledim ay nasil uzucu 10yil yaslandim resmen kadin sakinlestirici ile duruyor iki tarafin aileside orada bebegin esyasi odasida yarin toplanicakmis cenazeden sonra sanirim kocasi ve kocasinin aileside kizi suclar tavirdalar bir gerginlik vardi kadin aglamaktan ve sakinlestiriciden ruh gibi olmus daha 1hafta oncesine kadar nasilda mutluydular tabi neden nicin diye soramadim tek ogrendigim kabizligi varmis hint yagi(virgin castor oil) ic bir kac kasik demisler buda icmis sancilari artmis suyu gelmis erken dogum olmus 32. haftada kuvezde demislerdi bana bebek soluk alip vermeyi birakmis 1kez geri getirmisler 2. kaybetmisler kizin annesi bunlari anlatti dahada fazla duramadim inanamiyorum ya kadin cahil deseniz degil burda polis o kadini bulmak isterdim yaptigini begendimi acaba eve gelince kizima simsiki sarildim Allah bu aciyla sinamasin

ayyy; içim çok kötü oldu gerçekten.nasil olur yaaa(( şimdi okudum okdar üzüldüm ki(( allah annesine,babasina sabir versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…