Hamileeemiyimmmmm

Ozlmk35

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2024
49
11
31
İyi aksamlar. 24 agustosta adet olmam gerekiyordu. 24 agustos aksam hic bir agrim olmadan kahverengi akintim oldu bundan once iki kez kimyasal gebelik gecirdigim icin hemen gidip kan testi verdim ama sonuc <2 cikti doktor negatif dedi 4 gun gecti hala adet olmadim ara ara kahverengi akintim var goguslerimde hassasiyet disinda bir belirtim yok pozitif olma ihtimali varmi yardimci olurmusunuz☺️ birde hep yorulunca lekelenme olup kasiklarim agriyor onun disinda birsey yok

Son düzenleme:
İyi aksamlar. 24 agustosta adet olmam gerekiyordu. 24 agustos aksam hic bir agrim olmadan kahverengi akintim oldu bundan once iki kez kimyasal gebelik gecirdigim icin hemen gidip kan testi verdim ama sonuc <2 cikti doktor negatif dedi 4 gun gecti hala adet olmadim ara ara kahverengi akintim var goguslerimde hassasiyet disinda bir belirtim yok pozitif olma ihtimali varmi yardimci olurmusunuz☺️ birde idrar testi ne zman yapmaliyim
Adet gecikmesinde kanda çıkardı tahminimce ama bıraz daha bekle yine kan ver kanda cıkmadan idrarda çıkmıyor varsa idrarda hemen belli olmaz zaten

İyi aksamlar. 24 agustosta adet olmam gerekiyordu. 24 agustos aksam hic bir agrim olmadan kahverengi akintim oldu bundan once iki kez kimyasal gebelik gecirdigim icin hemen gidip kan testi verdim ama sonuc <2 cikti doktor negatif dedi 4 gun gecti hala adet olmadim ara ara kahverengi akintim var goguslerimde hassasiyet disinda bir belirtim yok pozitif olma ihtimali varmi yardimci olurmusunuz☺️ birde idrar testi ne zman yapmaliyim
Bende 21 inde kan verdim negatif çıktı hala olmadım idrar negatif çıkıyor kan versem belli olur mu acaba diye düşünüyorum

X