hamile olup sigarayı bırakan arkadaşlar lütfen yardım

canım bende hamile kalmadan önce günde 1 pakete yakın içiyordum 5 haftalıkken öğrendiğimde hamile olduğumu hiç düşünmeden bıraktım nasıl bıraktım nasıl kurtuldum bilmiyorum ama kafama koymustum kendimi zehirliyorum ama bebeğime bunu yapamam diye. çünkü doğmamış bir cana bunu yapmaya hakkım yoktu zaten bunu kendimize yapmaya bile hakkımız yokki.. inan şimdi etrafımdaki herkese sigarayı bırakmaları için neler yapıyorum neler. başarmıyorda değilim. :) benimki tiksinti değil tamamen sağlık meselesi. sonuçta bebeğim için olmasa bile kendim için... içmeyen kolay kolay anlayamaz biliyorum ama umarım içen herkeste en kısa zamanda bu illetten kurtulur....

canım bebeğinin sağlıklı olmasını istiyorsan içmemelisin bende içiyorum hamile kalmadan önce hemde baya içiyodum hamile olduğumu öğrendiğim gün bidaha asla içmedim aslında ben bebek düşünmeye başladığımızdada azaltmıştım o yüzden çok sıkıntı çekmedim ilk zamanlar zaten bulantıdan canım istemedi şimdi canım istemiomu çok istio ama küçücük bebeğime kıyamıyorum onu zehirlemeye içim el vermediği için içmiyorum.sende bebeğini düşün canım ve en kısa zamanda bırak bence...

canim bende hamile kalmadan önce cok icerdim hamile oldugumu ögrenince azaltim sonra tiksinmeye basladim icim bulanmaya basladi, yani ben kendimi sansli buluyorum insallah sende birakirsin. ben 9 haftalikken filan biraktim.Insallah tez vakitte birakirsin canim

evet içilmemesi gerekiyor ama bende bunu yapamayanlardandım...
herkes sigaradan tiksinirken ben resmen sigaraya aş erdim...
ama sonra düşündüm ki bebeğime kıyamam onu zehirleyemem...
tamamende bırakamadım tabi...
dr umla konuştuk bırakmak için kendini kasar stres yaparsan daha çok içersin dedi bana...
eğer çok sıkışırsan 3 taneyi geçme ve hepsini içmemeye gayret et dedi bende ne yalan söyleyim günde 1 tane falan içiyordum...
kızıma gelince allaha şükr bir sağlık problemi yok ama yinede dikkat kızlar herkes bir olmuyor...

bende bıraktım arkadaslar ama nasıl?hamıle kaıdıgımı ogrendıgım an bırakcam dıye soz vermıstım kendıme ole bıseykı tuvalete bıle sıgarasız gıdemıyordum ama şimdi...hersey degıstı.cunku bebegım herseyden onemlı

ben hamileyim ama sigara icmedim hic demek istedigim asiri bagimlilik varsa dr sorun birakmalimiyim yoksa azaltmalimiyim diye kizlar dr dogru cevabi verebilir sizeeee

Ya bende birakmiştim ama. Ilk başta tinsinti başladi bende sigaraya biraktim.
Ama şimdi günde 2 tane içiyorum. Yiyecek gibiyim ya sigarayi delirecem yaa...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…