hamıle olmuş olabilirmiyim

tugbamurat

bismillahirrahmanirrahım
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
1.524
5
a.s.arkadaşlar merhaba sizlere sorum olacak eşimle karar verdık oğlumuza kardeş olsun istiyoruz benım adet günüme 4 gün kala korunmayı bıraktık adet öncesı hamıle kalma olasılıgım varmı kalmış olabilirmiyim 1.2 günde adetım gecikti böyle adet öncesı hamıle kalanlar varmı

merakettım bir bilginiz varmı şimdiden teşşekkürler

canim ya adete 4 gun kala olmaz ki bu isler. ortalama olarak adet tarihinden 14 gun once kadinin yumurtaliklarindan yumurta atilir. ve yumurta 24 saat yasar. yani o 24 saat icinde spermler yumurtayi dollerse bebek olur. yoksa olmaz.

mesela adetin 30 gun suruyor diyeklim. 30-14+16. gun yumurtlama gunun. bundan once iliski deneyin mesela 13-14-15. gunler. aslinda doktorlar gun asiri ilsiki oneriyor. 13-14-15 yerine 13- 15 gibi.

sen stres yaptigin icin adetin gecikiyordur.

önce ilgin için saol
biz bir anda karar verdık ve korunmayı bıraktık hanı adetımden önce adetımden sonra dıye düşünmedık
olur olmaz diye degıl olursa olur olmassa olmaz merakkettıgımden sordum adetımde gecikince olmassa adetımın bıttıkten sonra olur inş.hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…