Hamile olma şansım var mı

Konuyla alakası yok ama bu ay çok adet gecikmesi okudum bu ayın özelliği nedir bilmiyorum bir bucuk yıl evliyiz eşim varikosel den ameliyatta oldu nüksetti hatta bu ay adetimin bugün 7 gün oldu gecikti 5. Günü kan verdim 1,20 çıktı beta hiç bir belirti yok lekelenmeler oluyor tek tük kahve rengi çok aşırı degil parmak ucu kadar doktor bekleyelim pazartesi günü tekrar kan alip beta ya bakalim dedi 5 6 aydır da hep 28 günden düzenliydi bu ay ne oluyor anlamadım ve bir çok kişi yazmış bu şekil de olan çok bu ay evdeki testlerden alıcam yarın bakalım onlarda ne çıkıcak sonuç allahım inşallah geç döllenme olmuştur çok istiyoruz gebelik

Cnm Merhaba Bende Dün Ovülasyon Testi yaptım Kopkoyu Çıktı İkisi de Ve Bugün tekrarladım Ayni Şekilde Adetim 12 gün Gecikti Bugün Gidip Kan Vericem hakkımız da Hayırlısı Olsun Cnm

Cnm Merhaba Bende Dün Ovülasyon Testi yaptım Kopkoyu Çıktı İkisi de Ve Bugün tekrarladım Ayni Şekilde Adetim 12 gün Gecikti Bugün Gidip Kan Vericem hakkımız da Hayırlısı Olsun Cnm
Merak ettim şimdi burayada yazarmısın ovülosyan testin kopkoyu cıkınca hamilelik belli oluyormu onunla bende yapayım ama beklemekten çok yoruldum gercekten bu ay umutlandim birde inşallah bebişim.tutunmaya çalışıyordur

Sabah ilk idrarla değil genellikle 12 00 17.00 arası diyorlar ama ben dünden beri yapıyorum 2 saat öncesinden sıvı alımını bırakıyorum
Ama ovülasyon pozitif çıkıp hamile olanları gördüm
İki saatlik sıvı alımı bırakmak benim için biraz zor cünkü çok su içen biriyim bazılarıda bir saat önceden sıvı almayı bırakıyorum demiş hangisi dogru bilemedim

Evet Adet Bitiminden itibaren Kullanabilirsin Ama Sıvı alma 1 2 saat öncesinden
Eczanede 5 Li Satıyorlar

Benim Bu ay geciktim ama ovülasyon testlerim kopkoyu
Ama gebelik testi yaptığım da birşey Çıkmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…