hamile olma ihtimalim var mı?

cilliii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2024
4
1
kızlar selam 22 yaşındayım ve sevgilimle yaklaşık 6 aydır bir cinsel hayatımız var
geçen ay korunmamıza (sanırım sadece 1 kez ilk 5-6 dk kondom kullanmadık o da yumurtlama tarihinden uzaktı) rağmen ve olası yumurtlama tarihlerinde herhangi bir şey yaşamamış olmamıza rağmen maalesef reglim 5 gün kadar gecikti
geçen ay 4-5 kilo verdiğim ve antibiyotik ilaç kullandığım çok stresli bir aydı fakat ben normalde stresliyken de düzenli regl olan birisiyim son regl tarihlerim de şöyle: 10 haziran 9 temmuz 6 ağustos 2 eylül
maydanoz suyu olsun adaçayı olsun günlerdir regli söktürecek şeyler içiyorum ama maalesef beyaz ve şeffaf akıntılar dışında hiçbir şey yok
göğsümde hassasiyet yok denecek kadar az ama çok yoğun bir kabızlık sorunu yaşıyordum o yüzden karnımın ağrısını maalesef ayırt edemedim
bu sabah erken gebelik testini tam kullanım kılavuzunda yazdığı gibi yaptım ve negatif çıktı
sizce tarlusal kullanmalı mıyım
özel hastaneye gitme imkanım yok ve devlete gidersem de mhrs numarası olmadığı halde babama sms yolladığı için maalesef biraz korkuyorum
stres yüzünden daha da geciktiriyor olabilir miyim
lütfen bilinçli arkadaşlar yorum yapabilirler mi çok ama çok endişeliyim

Erken gebelik testinde negatifse muhtemelen yoktur. Korunduysanız da zaten gebe olma ihtimaliniz düşük. Ancak ufak da olsa ihtimal her zaman var

aynı şeyleri şu an bende yaşıyorum reglime 3 gün kaldı kasık ağrılarım var epey bakalım nolacak bence seninki de psikolojiktir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…