Hamile olduğunuzu ogrenmeden once hamile olduğunuzu hissettiniz mi?

lolita555 lolita555 allah diyor ki tuzunuz bile bitse benden isteyin o yüzden sana diyeceğim sadece allahtan iste sen hiç bisey değilken seni yarattı sendende bi can yaratır elbet

InsAllah cnm insAllah.bnde hep oyle diorum Rabbim sen yoktan war edensin banada hayirli saglikli bir evlat nasib et diorum.bi kendime diil tum isteyenlere her gece dua ediorum.nolur sende duanda beni unutma arkadasim.okadar zor bi psikolojiki cok strese griorum.bebek gordukce cocuk gordukce icim eriyo akiyo sanki;(((

Biz eşimle gün hesaplayarak birlikte olduk ilk seferinde olmadığını anlamıştım mesela ama ikinci seferinde daha adetime 5-6 gün varken sabahın köründe 6 da içime doğdu sanki uyku tutmadı heyecanlandım fln sabahın köründe gittim test yaptım pozitif :)

lolita555 lolita555 tabi ederim cnm yer gök dua ile allah inşallah sanada nasip eder neler hissetgni çok iyi anlıyorum daha bundan bir hafta öncesine kadar ayniydm sklmistim artık yeter dedim çocuk çocuk eski hayatıma donmk istiyorum bu isteği mi unutmam lzm en iyisi ise gireyim dedim

lolita555 lolita555 tabi ederim cnm yer gök dua ile allah inşallah sanada nasip eder neler hissetgni çok iyi anlıyorum daha bundan bir hafta öncesine kadar ayniydm sklmistim artık yeter dedim çocuk çocuk eski hayatıma donmk istiyorum bu isteği mi unutmam lzm en iyisi ise gireyim dedim

Ins cnm.Rabbimin ol demesini bekliorum.sence bnde mi oyle yapmaliyim cnm?unutmam mi lazim bunu?grdinmi peki ise cnm?

lolita555 lolita555 bir ay daha deniyim dedim martta girerim bir ay daha çocuk için çalışayım dedm kendime aktardan almak için liste yaptım arı sütü bilmem ne işte abuk sabuk rüyalar gordum en son adetin 31. Günü oldu yine tuhaf bir rüya gordum test yaptm naslsa negatf ckck dedm arkami dondum abdest aliosun bi baktm iki çizgi kalbime iniodu ztn

Ya kızlar bende 3 senedir bekliyorum olmadı 3 yıl içinde doktorada hiç gitmedim sadece 1 kez kan tahlilinden hormon testine bakmisti normal demisti dahada gitmemistim. Simdi ise sabah gidicem yumurtaliklarima bakacak bide birdaha hormon testi yapacakmış. Ben 1 bucuk aydır hiç hissetmediğim bi duygu hissediyorum ama çok değişik böyle bi sevinç ay bebeğim olacak gibisinden bi mutluluk böyle tarif edemiyorum kıpır kıpır içim. Ama ilk defa böyle oluyorum suan hamile değilm tabi reglim

lolita555 lolita555 bir ay daha deniyim dedim martta girerim bir ay daha çocuk için çalışayım dedm kendime aktardan almak için liste yaptım arı sütü bilmem ne işte abuk sabuk rüyalar gordum en son adetin 31. Günü oldu yine tuhaf bir rüya gordum test yaptm naslsa negatf ckck dedm arkami dondum abdest aliosun bi baktm iki çizgi kalbime iniodu ztn

Ayyy cok heycanli cnm.inan sanki hic hamile kalamicam gibi gelio ne bilim;(((agliyorum geceleri esim uyuyunca

Darısı tüm isteyenlerin başına olsun inşallah :)

o bahsettiğim hissi ilk anda anlamlandiramamistim ama sonra hamile olduğumu öğrenince onunla bagdastirdim canım. Ama 2 yildir test yaparken her seferinde tek cizgi bekleyerek yapıyordum bu sefer 2 olduğuna emindim niye bilmiyorum tek çıksa şok olurdum :KK70:
2 yıl olmamasının sebebi var mıydı? Biraz özel sanırım ama bizde 2 aydır deniyoruz korkuyorum ister istemez:KK43:

Yok Can'ım.. Doktora gitmiştim korunmayı bıraktığımda sorun yok demişti adetim de düzenli.. Ama ne bilim korkuyorum her ay adet olmucağım diye şartlanıyorum ister istemez :KK43:

Sartlama tatlim iste.bak ne guzel bisi yokmus adetinde duzenli.ben adet olmak icin ilac aliyorum bide burdan bak.pkoyum bnde.1 yildir deniyoruz bzde.yumurtlamamda sorun war

2 yıl olmamasının sebebi var mıydı? Biraz özel sanırım ama bizde 2 aydır deniyoruz korkuyorum ister istemez:KK43:

Özel değil canım ben polikistik over hastasiyim o yüzden olmuyordu, bir suru tedavi denedik olmadi. En sonunda herşeyi bıraktık kendiliğinden oldu :) herşeyin vakti saati var o yüzden boşuna stres yapma inşallah olacak, evliliğinin keyfini çıkar bebek de hediyesi oluyor zaten :)

İ
Özel değil canım ben polikistik over hastasiyim o yüzden olmuyordu, bir suru tedavi denedik olmadi. En sonunda herşeyi bıraktık kendiliğinden oldu :) herşeyin vakti saati var o yüzden boşuna stres yapma inşallah olacak, evliliğinin keyfini çıkar bebek de hediyesi oluyor zaten :)
inş Can'ım.. Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inş

Benim her aydan farkli olarak bazi belirtilerim olunca ister istemez kesin bu ay hamileyim hissine kapildim ve adetimden 1 gun once idrar tahliliyle ogrendim hamile oldugumu. Tam adet gunumde kan tahlili de pozitif cikti.

Ara ara siddetli olmayan kasik sancisi
Ara ara kalbimde küt küt carpinti (durup dururken) ilk cocugumda da olmustu
Ara ara goz seyirmesi

X