Hamile olduğunu görmek

Tirem

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2023
54
16
21
Normalde 1-2 kez daha hamile olduğumu görmüştüm rüyamda 1 gün önce hamile olduğumu gördüm bugünde doğum yaptığımı gördüm bazıları işaret diyor bu arada gebelik düşünüyorum çok fazla kafama takmıyorum akışına bıraktım böyle rüyalar görüp hamile olduğunu öğrenen oldu mu?

Biliyordum erkek bebek gördüm benim ablam ruyasinda altın bilezik görmüş arastirmis gebe olanlar görüyormuş test yapmis hamileymiş

Ruyanda da gormussun yap bi test cikmazsa adetin gecikince yaparsin
Test yapıp negatif görmek istemiyorum geçen ay 3 gün gecikti test yaptım negatif gördüm sonra akşamı regl gördüm regl gecikmesini beklerim 1 hafta filan regl olmazsam anca içimde umut yok regl olucakmışım gibi hissediyorum

Bazen adet sancisina benzer agrilar hamilelik belirtisi olabilir ama
Test yapıp negatif görmek istemiyorum geçen ay 3 gün gecikti test yaptım negatif gördüm sonra akşamı regl gördüm regl gecikmesini beklerim 1 hafta filan regl olmazsam anca içimde umut yok regl olucakmışım gibi hissediyorum

Siiznki ya bilinç altı bir rüya veya genelde hamile olmak bir yüke işaret derler doğumda bir yükten kurtulmaya

Bazen işaret olarak düşünülebilir ama bilinçaltımızda o kadar çok yer ediniyor ki hamile kalmak çocuk sahibi olmak o yüzden görüyor da oluyoruz maalesef. Ben kaç defa çift çizgi, bebek emzirme, doğurma gibi rüyalar gördüm ama hamile değildim.

kaç kere bebek emzirdim doğum yaptım rüyamda ve hep reglime yakın görüyordum 2 gün sonra hüsran. Hiç bişeyden medet umamaz oldum. Çok istiyoruz ya o yüzden oluyo bunlar :KK43:

Bazen işaret olarak düşünülebilir ama bilinçaltımızda o kadar çok yer ediniyor ki hamile kalmak çocuk sahibi olmak o yüzden görüyor da oluyoruz maalesef. Ben kaç defa çift çizgi, bebek emzirme, doğurma gibi rüyalar gördüm ama hamile değildim.
Evet evet doğru haklısın bende öyle gördüm bi çok rüya yani bilinçaltına işliyor ister istemez

kaç kere bebek emzirdim doğum yaptım rüyamda ve hep reglime yakın görüyordum 2 gün sonra hüsran. Hiç bişeyden medet umamaz oldum. Çok istiyoruz ya o yüzden oluyo bunlar :KK43:
Benimde reglime 8 gün var üst üste görünce sormak istedim zaten insan neyi çok isterse bir süre onunla sınanırmış rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

X