Hamile olduğunu bilmeden riskli ilaç kullanımı lütfen yardımcı olur musunuz

İlaç ismini bilmiyorum, enfeksiyon kapmış kanında enfeksiyon vardı, antibiyotik tedavisi aldı. Ağır ilaçlar kullandı, sonrasında da saç dökülmesi vs yaşadı. Kadın doğum doktoruna gidin, o sizi bilgilendirir, her ilaç bir değildir.
Kadın dogumcular sinirli bilgiye sahip malesef. Ben ayrintili bilgi edindim aslinda farmokojiden risk faktorlerini belirtiyorlar illa fakat ama belli bir oran netlik yok, bisey olmayadabilir her zaman genel konusup sorumlulugu kisiye yukluyorlar. Aslinda tam kanitlanmamis durumlar surecler bunlar malesef.

Kadın dogumcular sinirli bilgiye sahip malesef. Ben ayrintili bilgi edindim aslinda farmokojiden risk faktorlerini belirtiyorlar illa fakat ama belli bir oran netlik yok, bisey olmayadabilir her zaman genel konusup sorumlulugu kisiye yukluyorlar. Aslinda tam kanitlanmamis durumlar surecler bunlar malesef.
Evet, doktor da zaten size olasılıkları söyler, yüzdelik ihtimal verir. Kararı size bırakır, bebek sakat doğar alalım demez.

Merhaba, surec ne sekilde devam etti acaba? Ben de bilmeden c ve x grubu ilac kullanmişim. Bebeginize saglikla kavusmussunuzdur insallah.. c grubu ilaci gebeligin kacinci haftasinda kullanmistiniz bir de ?
Merhabalar, bende 4 haftalık gebe olduğumu bilmeden x grubu ilaç kullandıö. Bebeğinizin sağlık durumu şuanda nasıl acaba? Umarım iyidir.

X