Hamile olduğumu öğrendim tiorid dozunu artıracaksa kim artırır kadın doğum doktoru mu dahiliye mi?

Sevimsizpamukseker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
623
3
23
İlaç içiyorum 50 dozdaki olanı içiyorum büyük ihtimalle artırması lazım çünkü boğazım şiştiğini ve hızlı bir şekilde damar atıyor bazen oluyor

Peki 50 doz içilmesine rağmen yükselir mi acaba HCG hormonu yükseldikçe bilgin var mi
Ben tiroid hastası değildim...Hamilelik hormonlarına bağlı yükseldi mesela..Bebek karnımdan çıktığı gibi tiroid değerlerim olması gereken seviyeye geldi ,şeker problemimde yoktu ama bu gebeliğimde şekerde çıkmıştı mesela...

Yine hastanede kaldığım sürece şekerimede baktılar o değerlerimde düşmeye başladı...Gerçekten şeker hastasımısınız yoksa gebelikten mi bakıp ona göre karar vericez demişti..Allah'tan o da gebeliğe bağlıymış şuan hepsi geçti...

O yüzden bence yükseledebilir..Bu konular çok ciddi konular bebek için ...Kendimde gebeliğimde bunlar çıktığından beri dahiliye,kadın doğum arasında mekik dokudum ...Şekerime de hergün ev de kendimde bakmıştım ve diyetle doğuma kadar sürdürdüm..

Bel krampı ağırsı normal değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…