hamile olan bayanlar yardımcı olursanız çok sevinicem

kxixxsxgxuxnexsxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
15
0
selam arkadaşlar benim adetime 3 gün daha var.fakat dün ve bugün 2 kez idrar testi yaptım evde.2 sindede 2.pembe çizgi silik olmasına rağmen görünüyordu.bugünde kan testi yaptırdım dereğim 55,2 çıktı.benim durumuma benzer tecrübeleri olan arkadaşlardan yardım istiyorum.gerçekten hamilemiyim ..

canım inşallah hamilesindir.ikinci çizgi silikte olsa hamilelik diye yorumlanır ama kan değerini bilemiyorum allah gönlüne göre versin.güzel haberini paylaşmak dileğiyle..

değerin öyle düşük değil canım.muhtemelen geç döllenme olmuştur.ben günüm geçtikten sonra 2. gün yaptırdın 78 çıktı bana da düşük geldi 2 gün sonra yine yaptırdım 126 çıktı önemli olan değerin düzenli çıkıyor olması.günümde çizgi hayırlı olsun canım...Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...

canım tebrik ederim hamilesin
kan testi değerin 40-2000 arasındaysa eğer :nazar::hooray:
hamile oluyorsun,sen günün gecmeden yapmışsın düşük çıkması normal...
2 günde yaklaşık 2 katına katlayarak hormon değerlerin yükselmesi gerekiyor.
Hayırlı olsun,sağlıklı bir gebelik gecirmen dileğiyle ,aramıza hoşgeldiiiiin....
a.s.

canım benimmmmmmmmmm tebrik ederim tatlım seni, eğer değerin 5'ten büyükse zaten hamilesin :nazar::nazar::nazar: demek anlamına geliyor benim doktorum öyle demişti bana, bence bebeğin için kendine dikkat etme zamanın gelmişte geçiyor bile rabbim yardımcın olsun, artık sende hamişler arasında yerini aldın tatlım gözün aydın......:dance::dance::dance:

canim kesin hamilesin,bende de iki gun silik cikti hatta bende burdaki arkadaslara sormustum.simdi 8 hafta 4 gunluk hamileyim,artik deneyimliyim:)

gözünnn aydın canımmmmm hamilesinnnnn
benimde senin gibi olmuştu adetime 1 gün varken yapmıştım ve silik pembe çıkmıstı nerdeyse 5 kere yaptım ustuste hatta testı alıp eczacıya bıle sormustum ve sonuc su anda 34+6 hamileyim :nazar:
allah tamamını erdırsın

canım yaa çok sağol.Allahrazı olsun valla içimi rahatlatıyosunuz burda öylee bakıyorum cevaplara .bu arada seninde bebeğin hayırlı uğurlu olsun .Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin

selam arkadaşlar benim adetime 3 gün daha var.fakat dün ve bugün 2 kez idrar testi yaptım evde.2 sindede 2.pembe çizgi silik olmasına rağmen görünüyordu.bugünde kan testi yaptırdım dereğim 55,2 çıktı.benim durumuma benzer tecrübeleri olan arkadaşlardan yardım istiyorum.gerçekten hamilemiyim ..

canım hamişsin sen allah tamamına erdirsin hadi bakalım darısı hamiş kalmak isteyenlerin başınaaaa allah sağlıkla bebişini kucağına almak nasip etsinnnn:nazar::nazar::nazar:

tebrikler canımmm
Allahım tamamına erdirsin sağlıkla iyişallahhh
2 gün sonra yeniden yaptırıp 2 katına çıktığını görürsün iyişallahh sonrada doktoraa...))

canım hamilesin zaten idrar testindede kan testindede çıkmış gözün aydın canım bi doktora görün bence kan testi normali 0-5 arası yani hamişsin
TEBRİKLERa.s.

tebrik ederim arkadaşlar bir hafta öncesinden test yapsam cıkmaz dimi benneyaptımkibenneyaptımki:1no2:

ben 3 kez test yapmıstım cıkmadı CADIARZU, benım adetlerım duzensızdı anlayamadım en sonuncu da sılık cıkmıstı :emir_bebek: ertesı gun ultrasona gırdım 6 haftalık hamıle oldugum ortaya cıktı :1shok:, testler negatıf cıkınca agır ısler yaptım :eek:klava: dusuk yapıyordum nerdeyse :eek:, 4 ay yattım neyse kızlar negatıf olsa bıle dıkkatlı olun... yerimseniben

X