hamile olan arkadaşlar

BenCagla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2007
301
0
44
bişey sorcam.
acaba bebek yerleşirken kasıklaramı yoksa yumurtalıklaramı ağrı yapıyo merak ettim yazabilirmisiniz.bende aşılama oldum.12.gün test yaptım çıkmadı.şimdi son adet tarihim c.tesiyi bekliyorum.ara ara yumurtalıklarıma ağrı giriyor . ama hiç bir belirti yok
ne baş dönmesi,ne bulantı,ne idrara sık çıkma( gerçi oruç tutuyorum ne içiyorumki tuvalete gideyim)
tamam bulantı kendini geç gösteriyor ama bende hiç biri yok

cevaplarınızı bekliyorum

iyi geceler

canım benim rahmime sancılar giriyodu bazen de kasıklarıma ama hiç yumurtalıklarıma girmedi.neyse az kalmış c.tesiye gönlündeki sonucun çıkması dileğiyle canım inşallah hamişssindir.

bendede baş dönmesi,bulantı gibi belirtiler olmadı baştan sadece sol kasığıma hafif bir sancı girip hemen geçiyodu gerçi daha hala baş dönmesi yok

öncelikle umarım allah gönlüne göre verir ben aşılama yöntemiyle hamile kalmadım ama normal hamilelik belirtisi olarak söyleyebilirim ki test yaptırana kadar regl olacakmışım gibi sancım oldu ben hastalanıcam diye beklerken hamile olduğumu öğrendim ööle bulantı baş dönmesi falan olmadı o belirtiler hamile olduğumu öğrendikten 1,2 hafta sonra başladı umarım yardımcı olabilmişimdir iyi haberlerini bekliyoruz

teşekkürler canım ama
en çok şeyi merak ediyorum.ağrı yumurtalıklaramı kasıklaramı oluyor

valla benim kasıklarım ağrıyo arada. normal adet belirtileri gibi oluyor zaten

tuvalet için daha erken bebek buyurken oluyor tuvalete cık sıkma...benım gebe oldugumu ogrenmeden once ki tek yasadığım belirti belimden bacağıma vuran bir ağrı oldu..adet donemlerımde kasıkları ağrırdı ama boyle bi şeyle karsılasmamıstım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…