Hamile olan arkadaşlar gebelikte akinti lütfen okuyun...

Merhaba birşey sormak istiyorum aynı durum bende de var 14haftalık hamileyim akıntım olıyor doktor idrar kan kültür falan istedi sonuçları daha çıkmadı...siz yazalı baya olmuş naptınız acaba sonucunuzu merak ettim

Merhaba, ben o zaman dr uma gittim ve muayene de hamilelikte vücudun kendi geliştirdiği zararsız bir mantar türünün buna sebep olabildiğini söyledi ve bana bir fitil verdi. Sonrasında öyle bir şikayetim kalmadı. Ama ultrason muayenesinde baktığında hiçbir zaman benim korktuğum amniyotik sıvıda azalma vs gibi bişeye sebepte olmadı. Şuan 29 haftalık hamileyim ve çok şükür herşey yolunda. Sizde içinizi ferah tutun, önemli bir sorun yaratacak durum değildir inşallah.

Çok sağolun bilgi için benmde ultrasonda baktı bebek gayet iyi dedi işte bakalım test sonuçlarını bekliyorum.Allahım sağ salim kıcağımıza almamızı nasip etsin.

Çok sağolun bilgi için benmde ultrasonda baktı bebek gayet iyi dedi işte bakalım test sonuçlarını bekliyorum.Allahım sağ salim kıcağımıza almamızı nasip etsin.
Amin inşallah sağ salim vaktiyle kucaklarız yavrularımızı, sizde içinizi ferah tutun dediğim gibi, ultrasonda da herşey yolundaymış zaten sonuçlarda temiz gelir inş. :)

Kizlar bendnde sivi geliyrdu dr gittim all sense diye bi ped kullandm rengi hafif dondu yesile iltihapta olabilir dedi dr idrar tahlilinde iltihap cikti dr antibiyotik verdi suan akinti sabah kalktigmda ozellikle sulu bi akinti su yogun ama ortada biraz akinti seklinde oluyr bu arada 26 hafta ikiz gebelik benmki cok cnm sikiliyr dr israrla su olmadigini soyluyr ama benm icin rahat degl

Bnm su gibi şeffaf beyaz bu sakıncasız akıntı cnm bnde az bişey iltihp çıktı ilaç verdi.Su olsa doktor bilir cnm bnm bi kere başıma öyle suyun erken olayı geldi doktorda su değil diyorsa boşuna endişelenip kendini strese sokma

Bilmiyrm insllh oyledir ikilemde kalmak daha cok tedirgin ediyr insani

Bende dün böyle bir problem ile karşılaştım acaba siz neler yaşadınız cevap verirseniz çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…