Hamile olabilirmiyim ?

Arzugnys

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Mart 2019
17
5
26
Merhaba. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim !!
Ben 4 ocak tarihinde bir cinsel ilişki yaşadım. Prezervatif vs kullanmadık.. ama dışarı boşaldı diye biliyorum. Bana içine boşaldım dedi ama sonra merak etme içine boşalmadım dedi...

Normalde benim adet zamanım 25 26 gibi oluyordu o ay ilişkiden 9 gün sonra 3 4 gün süren adete benzer kanamam oldu.. sonra ondan sonra iki ay daha yanı şubat ve marttada kanamam oldu. Yine 3 4 gün surdu.. mart ayında bitti sonra 2 gün namaz kıldım baktım yine kanama geliyor ama adet kanaması vs kesinlikle degil lekelenme gibi.. idrarla ve idrar yapmasamda peceteye sildigimde kahverengi kanamam oluyor. Yanı ben 13 ve 16 sı adet gördüm sandım gusül aldım.. sonra baktım sürekli kanamam var bugünde 24 mart ve kanama bitmiyor... ped dolmuyor leke geciyor ama peceteye baya parca gibi kahverengi kan geliyor.. yaklaşık 1 aya yakındır yemek yiyemiyorum midem almiyor.. göğüslerimde hassaslasma ve sızlama var. Normalde adet zamanlarımda benim olmazdı ama bu bir-kac aydır göğüs uçlarim sertlesip sızlıyor dokunamıyorum bile.. Karnım hicbir şey yemememe rağmen büyüyor.. Çok halsizim sürekli ağlıyorum ayakta durmaya halim yok.. bir hafta önce adet bitti sandiktan sonra test yaptım 3 dk bekledim veya beklemedim kenara koydum. Tek çizgi var diye önemsemedim.. Ertesi gün 2. Silik çizgi vardi.. belkide ben bi an bakıp gittikten sonra belirdi o silik çizgide.. silik çizgide gebelik demekmiş çok araştırdım.. ama bir süre sonra iptal oluyor deniyor.. bu sabah idrara cikim dedim sanki içimde bir şey rahmime dışarı cikacak gibi baskı yaptı korktum hemen kalktim.. hamilelik boyunca adet gibi düzenli kanama görenlerde varmis.. herkeste bu kanama olmayacak degilmis.. hicbir sey kesinlikle olmaz degil istisnai durumlar var diyor doktor... bu ara kanamalar düşük belirtisi olabilirmis.. bilmiyorum ama sanki içimde ben onu hissediyorum.. tekme atıyor falan demiyorum hemen 2 buçuk 3 aylık ne ara demeyin.. hissediyorum sadece.. benim gibi yaşayan varmı ? Şuan kan testi vs hastaneye gitme durumum yok.. fotoğraf koyacağım normalde karnında şişlik var oluyor ama bu kadar degil.. baya kilo verdim yiyemedigimden ama karnım büyüdü 😔

Eklentiler

• 20190319_204926.jpg
    20190319_204926.jpg
    107,3 KB · Görüntüleme: 481
  • 20190324_133400.jpg
    20190324_133400.jpg
    138,6 KB · Görüntüleme: 486
  • 20190324_140857.jpg
    20190324_140857.jpg
    139 KB · Görüntüleme: 443
Kan testi yaptırmalısın. Kanamaların 3-4 gün sürmüş normal adet gibi geldi bana.

Ocakta yaşadığın ilişkide hamile kalsaydın geçen haftali test böyle çıkmazdı. Testi bilmem de karnın kocaman ya hamile gibi tövbe est bi hastaneye gitmek kan vermek bu kdar mu zor
Testmii bozuk bilemiyorum. Ilk anda böyle değildi fazla bakamadım.. Ertesi gün böyle olduğunu gördüm.. simdide karnim buyudu. Gidicem ama suan gitme imkanim yok

Kan testi yaptırmalısın. Kanamaların 3-4 gün sürmüş normal adet gibi geldi bana.
Bir-çok kişiyle konuştum 3 ay 6 ay bazen 9 ay kanama görenler olmus. Hemde benden fazla 6 gün falan ama düşmemiş çocuk doğum yapmışlar.. normal bir şişlik degil farkındayım.. bu kadar belirti bir ara gelince birde lekelenmeler kanamalar bilmiyorum 😔

Bir-çok kişiyle konuştum 3 ay 6 ay bazen 9 ay kanama görenler olmus. Hemde benden fazla 6 gün falan ama düşmemiş çocuk doğum yapmışlar.. normal bir şişlik degil farkındayım.. bu kadar belirti bir ara gelince birde lekelenmeler kanamalar bilmiyorum 😔
Öğrenmek için kadın hastalıklarına gitmeniz lazım hamilelik olmasa dahi düzensiz kanama için bi görüşün.
Eğer o tarihten sonra ilişki olmadıysa ve gebelik varsa çift çizginin kopkoyu çıkması lazımdı. Üstünden 2,5 ay geçmiş.
Testi yaptim ama teste güvenmiyorum.. yanlış sonuçta veriyormuş.. silik çizgide gebelik var demekmiş. Birde çok kısa sürede baktım bekleyemedim basinda.. evet şuan 2 buçuk ay geçti. Bu hafta gidicem bakalım hayirlsii

Anlıyorum ama öyle olsa testte çıkardı diye düşünüyorum. Neden kan testi vermiyorsun

9aylık hamilesin gibi duruyor :KK57:
Karnın bu kadar büyümüş ve sen hastaneye gitmedin mi? Hastaneye gitme durumum yok demişsin bu test bozuk niye tekrardan bir test daha yapmadın?

9aylık hamilesin gibi duruyor :KK57:
Karnın bu kadar büyümüş ve sen hastaneye gitmedin mi? Hastaneye gitme durumum yok demişsin bu test bozuk niye tekrardan bir test daha yapmadın?
Evet ben 36 38 bedenim. Kendim zayıfladım karnım büyüdü.. Hemde baya.. 9 aylık olmasada büyük..

Evet ben 36 38 bedenim. Kendim zayıfladım karnım büyüdü.. Hemde baya.. 9 aylık olmasada büyük..
Belden belli oluyor şişman bir kadın olmadığın. O yüzden karnının durumu şaşırtıcı. Bence hamilesin kan veremiyorsan tekrardan test yap. İdrarı da fazla damlatma 2damlat baktın sonuç çıkmıyor 1tane daha damlat ama fazla değil.

Belden belli oluyor şişman bir kadın olmadığın. O yüzden karnının durumu şaşırtıcı. Bence hamilesin kan veremiyorsan tekrardan test yap. İdrarı da fazla damlatma 2damlat baktın sonuç çıkmıyor 1tane daha damlat ama fazla değil.
Kanama varken olurmu acaba. Israrda aşırı koyuluk var. Kanama da araya denk gelirse diye düşünüyorum 🤔

Ya Allah esirgesin, kist de böyle belirtilere sebep olup şişkinlik yapabiliyor. Bence bir an önce doktora gidin.

Ya Allah esirgesin, kist de böyle belirtilere sebep olup şişkinlik yapabiliyor. Bence bir an önce doktora gidin.
Allah allah ben kist vs herhangi bir şeyde hiç duymadım hamile gibi karnım şiştiğini.. amin..

X