hamile olabilirmiyim yoksa pskolojkmi kızlar buraya lütfen :(

bugün hastalanmam gerekiyor.. şu an psikolojim fena halde gebe kalma isteği yönünde.. hastalanırsam acayip hayal kırıklığı olacak ama elimde değil!!! :KK50:

canım inşallah istediğin gibi hamilesindir, ama değilse de üzülme.. bunun altyapısı bizleriz, er ya da geç hepimiz bu güzel duyguyu yaşayacağız..
zamanını akışına bırakmalıyız

benim bu ay adetim 3 gün gecikti.sonra kahverengi bir leke geldi.ardından normal adet kanaması gibi 2 günlük bi kanamam oldu.ama 3. günü kesildi.beni normalde adetim 7 gün sürer.aslında eşimle korunuyoruz ama yinede hamilelik belirtisimi diye endişeleniyorum.bilen varsa noolur yardım etsin.şu an idrar testi yapsam sonuç çıkar mı acaba?

benim bu ay adetim 3 gün gecikti.sonra kahverengi bir leke geldi.ardından normal adet kanaması gibi 2 günlük bi kanamam oldu.ama 3. günü kesildi.beni normalde adetim 7 gün sürer.aslında eşimle korunuyoruz ama yinede hamilelik belirtisimi diye endişeleniyorum.bilen varsa noolur yardım etsin.şu an idrar testi yapsam sonuç çıkar mı acaba?

çıkabilir canım testi yap bence, hamilelerde ikinci çizgi silik de olsa çıkıyor..

canım 7 gün geçtiyse artık test yaptırmalısın, neyi bekliyosuuuuun :)))[/QUOT

burda okuduklarımdan anladığma göre idrara hemen geçmiomuş. o yüzden biraz daha beklemek istiorum. sonra üzülmeyim die.. beyaz bi akıntım var, bembeyaz ama öle şeffaf fln yazmışlar bazı yerde yok öle deil. gögüslerimde şişkinlik var gece ağrıo.. mide bulantımda var.. bulantıyı geçiim diğerleri adet belirtisi diilmi? sanki heran hasta olcakmışım gibi.. kasıklarımda bi kıpraşma var oldum olcam sanki.. bi taraftan pskolojik diorum o yüzden emin olmadan test istemedim.. ama ya bide hamileysem:21: umarım öledir yaaaa

arkadaşım bence sen bir dakika bile durma idrar testi yap bak ben bir yıldır uğraşıyorum en son 9 mayısta adet oldum dün test yaptım hemen pozitif çıktı inanmadığımdan kan aldırdım değerim 1352 çıktı doktorum tatildeydi dün aradım kısmet olursa pazartesi inşallah beni araya alır bakar çünkü nedense ultrasonda görmeden inanamayacağım üstelik hiç bir şekilde beirtim yok ama o dediğin adet olacakmışım gibi hafif ağrı yada his diyelim var bence hemen yap testini teredütte kalma günün baya geçmiş 14 gün önceki ilişkiden şüpeleniyorsun çoktan idrarda belli olur merak etme

kızlar malesef hasta oldum:KK43: tam test yaptırmaya karar verdimki hemde.. bi ark demişya teknik olarak derken korunuyomuydunuz die.. bi ilaç fln ne biilm hiçbişey kullanmıoduk ama ilişki sonunda eşim nası diiim yaa yani bi peçeteye fln anladınız işte.. 15 gün öncesi dikkatsizlik vs. bişeyler oldu.. olursa anca öle olurdu.. henüz çok yeniyiz..yanii bi 3-5 ay geçsin öyle çocuğumz olsun diodum ama, aceba hamilemiyim dedikten sonraki his anlatılamazmış..öyle istedimki:KK43: ama napiim nasip deilmiş demekki kızlar :KK43:((((

arkadaşlar 6 aylık evliyim hiç korunmamamıza rağmen kısmet olmadı hamile kalamadım dr.gittiğimde bi problem olmadığını fakat küçük bir miyom olduğunu birde rahmimde bakteri olduğunu söledi ilaç vs.tedavisi gördüm bu ayda adetime 8 gün var fakat sağ kasık ve karın bölgemde ara ara şimşekler çakıyor yara gibi el süremiyorum hiç böle olmamıştı acaba üşütmemi yoksa bebişmi bilemiyorum:KK59:

arkadaşlar 6 aylık evliyim hiç korunmamamıza rağmen kısmet olmadı hamile kalamadım dr.gittiğimde bi problem olmadığını fakat küçük bir miyom olduğunu birde rahmimde bakteri olduğunu söledi ilaç vs.tedavisi gördüm bu ayda adetime 8 gün var fakat sağ kasık ve karın bölgemde ara ara şimşekler çakıyor yara gibi el süremiyorum hiç böle olmamıştı acaba üşütmemi yoksa bebişmi bilemiyorum:KK59:

canım daha 8 gün varsa şimdiden hamilelik belirtisi olmaz heralde, istersen bi doktora git miyomla ilgili olabilir

evvettt işte bu... hamileymişim kızlarr...

Allah isteyen herkese nasip eder inşallahh..

X