Kizlar hamile olabilirmiyim (lutfen okumadan gecmeyin)

Dokdor biraz sacmalamis ayni ayda arkadasimda kimyasl yasadi.. onun betasida 4.59 du sonra oda gününde adst olunca dojtor onada kimyasal gebelik dedi
Anladim canim teşekürler bu arada beta baktirmadim bugun cuma sonuc pazartesiye kalacak diye cok sabirsizlanirsam aksam acile giderim ama birkac gun gecse mi acaba

Kizlar kusura bakmayin acil isim cikti veremedim yarin sabah test yapacam hayirlisiz bana dua edin ben surekli umitsizleniyor yav bilmiyorum bu yuzden test yapamiyorum zaten diger bebegimini dr soyledi artik tedavi icin gitim hamile oldugumu ogrendim kalp atisi icin gitim ve kurtaj dediler tekrar kurtaj korkusuda var tabi hayirlisi
Anliyorum canim korkularini benimde 2 kurtajim 1 erken dogumum 1 kimyasalim var ama eger erkeden ogrenirsen.. en azindan tedbirini alirsin.. bak ben adettimden 4 5 gun once ogrendim hemen kan sulandirici igne progestan düşük onleyici ilaclara basladim.. Inşallah sende hamissindir dua edicem senin icinde senin gibi bebek bekleyen arkadaslarim icinde..

Eşimde sperm hareketsizliği vardı normal olmaz dedi 2 defa tüp benek yaptırdım kimyasal gebelik yaşadım. Sonra kendiliğinden oldu ufak vitamin takviyesiyle. Şuan yine vitamin kullanmaya başladık. Umarım yine işe yaramıştır. Bende hafif pco olduğunu söyledi doktorum
Yanlis anlamayin ama size tavsiyem saglikli beslenme, yine bazen ne yaprsa yap Allaha kalmis

merhaba kizlar bugün doktora gittim rahim oldukça kalin hormonlar çok iyi dedi adet günüme 5 gun var hcg 3.74 çıktı onceden hep 0.1 çıkardı böyle olup da yükselen oldu hiç umut için sormak istedim 🙈🙈

merhaba kizlar bugün doktora gittim rahim oldukça kalin hormonlar çok iyi dedi adet günüme 5 gun var hcg 3.74 çıktı onceden hep 0.1 çıkardı böyle olup da yükselen oldu hiç umut için sormak istedim 🙈🙈
İnşallah vücut hazırlıyordur diyelim 😍 daha önce yaşamadım ama rahim kalınlaşmaya başlıyorsa kendini gebeliğe hazırlıyor der doktorlar

Hayirli gunler hanimlar ben 3 ay once zorunlu bir kurtaj yasadim bebegim gelismemisti ne ölmüştu bu yuzden aldilar 6 haftalikti sonra bir ay adet olmadim iste kasimin 5 adet oldum sonra. Bebek icin duzenli bir iliski oldu adetime 10 gun kala cok gaz sancim oldu surekli gazim vardi halada devam ediyor nnormade akintim olmaz akintim olmaya basladi beyaz kokusuz hafif kivamli kasik agrim oldu ani kalktigimda batmalar fln idrarimi tutamamaya basladim aniden geliyor sari ve kokmaya basladi ve son 4 gundur belim cok agiriyor hafifte adet sancim var gibi ve azim sulaniyor hafif mide bulantim oluyor aniden cok degil evt bit kere hamilelik yasadim.ama 3 yil hamile.kalamadigim icin artik kendimi takip etmeyi biraktim ve temizlik yaptigim icin hic bir belirtiyi hatirlamiyorum sadece goguslerim sismis agiriyordu bunda yok biraz dolgun olmus o kadar ve adetimi 5 gun gecti test yapmaktan korkuyorum bu belirtileri yasiyip hamile olanlar varmi yada her bebekte farkli belirtilermi oluyor msjlariniz icin simdiden saolun pamuk elleriniz dert gormesin.
Adetiniz 5 gun geçmiş neden test yapmaktan korkuyorsun?

Canim benimde hep 2.0 çıkardı gecen ay 5.3 çıktı kimyasal gebelik oluşmuş 10 un ustune çıkmadan tam kesinlesmiyor galiba sen adetinin gecmesini bekle bence bi test daha yaptir

X