hamile olabilirmiyim ki acaba?

offf kızlar adetime 9 gün var ve bugün aşırı sol kasık ağrım var vede arada sırada batıyor... bunu yaşayan varmı aranızda?

sanırım nor...vo'dan yani ertesi gün hapından bahsediyor

doktora gitmenizde fayda var
hamile değilseniz bile kasıklarınızda ki ağrı iltihaptan filan da olabilir...

evet yumurtlama dönemim olduğu için ilk defa o ilaçtan aldım ve 2si bir veya 12 saat arayla alınması gerekiyormuş. Haliyle anlayamadım unutmuşum.. Birazck korkuyorum sanırım

benim yumurtlama dönemlerimde oluyor yada adet dönemlerimde canım...tabi gebelik durumlarında da böyle oluyormuş istiyorsan umarım hamilesindir

adetime 9 gün var canım yumurtlama dönemim bitti... adet döneminde dahi bukadar sancılı sadece sol kasık ağrısı yaşamadımki ağrırsa ikisi birden ağrıyor o konuda biraz karışığım canım bi yanım olsun istiyor bi yanım başaramam diye korkuyorum

inşallah yüce rabbim hayırlısı ne ise onu nasip eder canım biraz bekle sabret kendini çok dinleme ve strese sokma...olsun bak çok ta güzel başarırsın annelik biz kadınların doğasında var

yeri geliyor eşlerimize bile farkında olmadan annelik içgüdüsüyle yaklaşmıyor muyuz?

canım bilmiyorum lekelenmemde oldu geriye sadece gün beklemek kalıyor vede 2 gün önce test yaptım negatif çıktı... saatler sonra bakınca ikinci çizginin çok silikte olsa olduğunu farkettim ama yinede testi tekrar etmem lazım... yarın bi nöbetçi eczane bulup test alıcam yine yapıcam yine negatifse adet günümü bekliycem...

yarın tekrarladığında buradan yazarsan sevinirim,eğer hamişssen çok çok sevinirim...

seni bilemem ama bi tanıdığımında adeti 2 ay geçmiş bi kaç gün önce kan testi yaptırmış 60 çıkmış bi kaç gün sonra tekrar yaptırmış 200lerde çıkmış yani hamlieymiş ama daha yeni bi gebelik olduğu için ultrasonda görünme olmamış belki seninde böyel bişey olabilir

bu gün yaptığım testte umutlarım tükenmişti şimdi ya dedim bende öyleysem...yüce mevlam hayırlısını nasip etsin....

sağol arkadaşım...

Selam kızlar,
Adet olmama 8-9 gün varken 3gündür acaip belim agrıyodu agır bişeyde yapmadım ben büyük temizlik yaptıgımda belim agrır ama oda kas gevsetici sürerim geçer ama bu öyle bi agrı değil doktora gittim devlet dr.u 2 bacagımı kaldırdı belinde bi sorun yok olsaydı acıdann duramazdın dedi her nese kas gevseticilerle idare etmeye calıstım ama bugun sol kasıgımda batma ve kalcam ve belimin oldugu kesit birileri igne vuruyor gibi agrıyo dısardan bi agrı yok ama cok halsiz bırakan bi agrı resmen kopuyor belim.geçen ay kadın doguma gittiğimde herseyim temiz cıkmıstı ve yumurtlama günlerinde ilişkiye girmeye calıstık gerçi erken ama dünden beride özellikle bugun sol kasıgımda arada çömelince aniden kalktıgımda yada zaman zaman iğne batar gibi batma oluyor birde bugun bir ara acaip ssağ Bacagım boydan boya agrıdı adet olmama 1 hfta kaldı biliyorum erken ama merak ediyorum hamilelik belirtileri olabilirmi ? son bir hftadır hep bi halsizlik iştahsızlık varda ondan sorayım dedim.kızlar cevap lütfen........

canım bende emin değilim keşke yardımcı olabilsem...

ama dilerim istiyorsunda umarım hamişsindir

üzgünüm yardımcı pek olamadım...

canım bende emin değilim keşke yardımcı olabilsem...

ama dilerim istiyorsunda umarım hamişsindir

üzgünüm yardımcı pek olamadım...

gece gece aklıma takıldıda eşim uyudu bende yazayım dedim ben bir hfta nasıl beklicem ya.hayırlısı neyse olsun.genede teşekkürler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…