Hamile olabilir miyim?

ifsumnadial

Rütbem Yok:)
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
484
11
selam kizlar asiri bir kasik agrim var sol kasigim ve bacagima ayaklarima kadar bazen kasilma yapiyo sürekli altan gaz cikariyorum hic huyum olmayan sey yediklerime dikkat etmeme ragmen tuvaletimde düzenli gögüslerim cok agirlasti ve sizliyor gectigimiz sali doktora gittim ve yumurtlama sol yumurtalikta gerceklesmis ve 12mm olmus dedi bu iyi bir isaret ama simdiden bisey söylemek cok erken dedi adetimin gecmesini beklicem 25 inde gelmesi gerekiyo simdiden test yapsam belli olmaz galiba doktorda adet olmazsan 32 33 gün yap dedi testi...kizlar ilk 2 haftada belirti gösterirmi ve fazla yürüyünce falanda resmen kasigimda yumurtaligimin acidigini hissediyorum idrara cikiyorum syk syk.sizce olabilirmi yoksa yine psykolojikmi???

he birde bu hafta baslayan sürekli bir akintim var temiz camasirim kalmadi artik degistirmekten:=))))

hayırlısı diyelim arkadaşım.eğer öyleyse daha çok erken bir gebelik.son adet tarihin nedir.ben kendimi anlamadan önce karnım nasıl şişttiii kendimi hiç öle görmrmiştim.hani tunik üstüne kemer takarsın ya kamerden fırlıyodu göbeğim eşim dalga geçti kaç gün 3 aylık gibi diye die hamileymişim meğer.çok susuyordum,kaşıntım vardı ve çok sık wc ye gidiyordum.ama aniden bir sıkıştırıyordu zor atıyordum kendimi.evet gazda oluyor aslında :)))) uykusuzluk çok çektim.sen adetinin 2-3 gün gecikmesiyle direkt kan ver derim.erken gebelikte idrar testiyle silik çıkıyor sonuç bu seferde insan sinir oluyor.merakla takip edicem seni..herşey gönlünce olur inşallah..

canım eğer hamileysen kasık ağrısı belirtisini 2 haftada göstermesi normal neyseki az zaman kalmış canım gerçi şimdi geçmek bilmez ama kendini çok zorlama yorma canım

arkadaşlar mrb benim adetimin bugün 35. günü acaba hamile olabilirmiyim diyorum ama eşimde varikosel var spermleri çok düşük test yapmakta istemiyorum daha çıkmazsa kendimi kötü hissederim diye.. neyapmalıyım sizce.. eşinin spermleri çok düşük olupta hamile kalan varmı acaba?

canım normalde adetin düzenliyse yinede bir test yap sonuç olumsuz bile olsa neden geciktiğini öğrenirsin inşallah hamilesindir

beliscim tesekkür ederim insallah hamileyimdir adetim en son 26 subatta geldi yani tam bir hafta var gelmesine hic bir adet belirtim yok normalde birhafta önceden belim agrirdi gögüslerim balon gibi siserdi ama bu ay kasik agrim varve asiri bir akintim var anormalin üzerinde hic böyle oldugunu bilmiyorum neyse bir hafta daha beklicem eftelyanin dedigi gibi cok zor olacak beklemek ama stres yapmicam günleri saymicam 32 33üncü gün doktorun dedigi gibi test yapicam herseyin hayirlisi bakalim insallah bir hafta sonra hamileyim diye müjdelerim herkese:)))

kizlar belirtilerim gün gectikce artiyo adetime 3 gün var kasik agrisi arada oluyo ama gögüslerimde inanilmaz degisiklikler var inanilmaz büyüdüler ve aciyolar uclari kirmizi ve sert ve damarli birde koltuk altindan itibaren gögüsüme yayilan bir sizi var buda bir hamilelik belirtisimidir.bulanti falan yok zaten herkeste olacak biseyde degil bulanti ama genelde kasik ve gögüs agrisi herhalde herkeste oluyo..gazim hala devam ediyor istahim acildi..simdi test yapsam dogru bir sonuc vermeyebilir herhalde degilmi?? cevaplarinizi bekliyorum

canım benimde sat ım 26 şubat seninle aynı belirtiler bendede var sanki beni anlatmışsın hele şu gaz eşim bile şaşırıyo sana ne oldu diyo hiç olmazdı normalde bende bitek koltuk altından göğüse işaret yok ama geçen gün göbeğim sararmıştı ve göbek deliği kızarmıştı sanki kırmızı damar var gibiydi ama bir gün de geçti ben salı günü test yapcam idrar testi inşallah çıkar

canım hamile olabilirsin testi sabah kalkıpda yapınca daha doğru sonuç veriyor diyorlar ama sen yinede mümkünse kan testi yaptır canım şimdi yaptırsanda çıkar.biran evvel yaptırda bizede haber ver

canım benimde aynı senin belirtilerinden var ve benim adet tarihim 16 marttı daha olmadım yarın sabah test apıcam benim kasıklarım adet olucakmışım gibi agrıyor nerden baksan 1 haftadır böyle bilmiyorum canım sonucu yarın ögrenicem

kizlar tesekkür ederim ederim yorumlariniza bugün dayanamadim test yaptim ama ögleden sonra yaptim negatif cikti birde adetim daha gecmedi 3 gün var o yüzden pek ciddiye almadim sadece beni biraz oyalamasi icin yaptim zaman daha cabuk geciyo:) kan testi canim ben yurtdisinda yasiyorum ve burda saglik ocaklari falan yok yani doktor izin vermedikce gidip kan testi yaptiramiyosun doktor gönderecek öyle.bakalim zaten sunun surasinda az kaldi ben haftaya pazartesi adetim gelmezse gene test yapmayi düsünüyorum insllah bu sefer positif cikar..benimle ayni belirtileri olan arkadaslarim mutlaka yazin sonucu cok merak ediyorum cünki.insallah hamileyidizdir kizlar allahima cok dua ediyorum ama insallah bizimde sesimizi duyar ve bizede nasip eder bitane fazla istemiyorum birtane olsun yeterki...hadi bakalim.......

evet gaz olayi banada esim diyor sana ne oldu diye adam evlendigimizden beri görmediki öyle bisey benden sasirdi birden bire:)))))))

ifsumnadial canım sen en iyisi bekle adetin geçsin öyle yap ama sabah ilk idrarınla yap testini inşallah hamilesinidr.
mitharas canım ben üç kez yaptım negatif çıktı ama kanda pozitif çıktı geç döllenme olursa idrar testinde çıkması için erken senin kan testi yaptırma imkanın vardır izmirde istersen bi kan testi yaptır daha kesin sonuç alırsın.
sakın üzülmeyin Allah isteyen herkese bir melek nasip etsin

eftelya persembe gidecegim doktora kan testi yaptiricam tabi adet olmazsam ozamana kadar gögüslerimin uclarini elleyemiyorum daha hic böyle olduklarini bilmiyorum kasik agrisi aynen adet olacakmisim gibi agriyo ama 1 2 saatte bir saniye vuruyo geciyo ama gögüslerim felaket bakalim persembe ögrenicez gercek sonucu..birde eftelya hamilesin sanirim bisey sorucam.ben 2 gündür disarida tezek kokusu aliyorum pazar günü evi havalandirmak icin pencereleri actim disaridan öyle bir tezek kokusu aliyorumki aldirmadim dedim herhalde ilkbahara giriyoruz toprak kokusu falandir.dün kursa gitmek icin disariya ciktim ve ayri bir semte gittim gene tezek kokuyo etrafimdakilere soruyorum esime sordum eve geldigimde onlar almiyo o kokusu ya bende bir anormalik var yada baskalarinin burnunda sorun var kokuyo resmen..sende buna benzer biseyler yasadinmi??

Arkadaslar adet gelmeden ümidimizi kaybetmeyelim ben hala ümitliyim idrar testi güvenli degil okadar heleki hamilelik daha cok yeniyse idrar testi nerdeyse bazen 7 8 haftada pozitif gösteriyo oyüzden adet gelmeden ümidi kaybetmeyelim sizde gidin kan testi yaptirin ben persembe gidicem artik son sözü ya adet gelecek söylicek yada kan testi baska care yok:))

ifsumnadial canım bende kimsenin alamadığı kokuları alıyordum mesela hala soğan yiyemiyorum kokusu geliyor inşallah hamilesindir ayyy yarın belli olucak dimi bende çok merak ettim konuyu bazen bulamıyorum hemen ama özelden yazarsan sonucunu çok sevinirim.ben adetimin geçmesinden 3 hafta sonra test yaptım yine negatif çıktı kesin kist diyip doktora gittim belirtilerede benim bünyem hassas ondan oluyodur dedim ama hamileymişim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…