Hamile olabilir miyim

zegum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2024
12
3
20
Merhaba kızlar benim göğüsümün ucuna dokununca acıyor adetime 10 gün var gece uyandım midem bulandı ama geri uyuya kalmışım sağ kasık ve üstü çok ağrıyor ama ara ara gelip gidiyor sizce hamile olabilir miyim

Regl belirtileriyle aynı olduğu için yoruma kapalı bir durum testle anlayabilirsiniz

Merhaba kızlar benim göğüsümün ucuna dokununca acıyor adetime 10 gün var gece uyandım midem bulandı ama geri uyuya kalmışım sağ kasık ve üstü çok ağrıyor ama ara ara gelip gidiyor sizce hamile olabilir miyim
Test yaptınız mı

Kızlar merhaba adetim 2 gün geçti ve 3 gündür kasıklarımda batma hissi ve adet olacakmışım gibi ağrı var oldum sanıyorum bakıyorum yok bugün akşamüstü erken gebelik testi yaptım ama sonuç negatif çıktı sizce hamile olabilir miyim?

Kızlar merhaba adetim 2 gün geçti ve 3 gündür kasıklarımda batma hissi ve adet olacakmışım gibi ağrı var oldum sanıyorum bakıyorum yok bugün akşamüstü erken gebelik testi yaptım ama sonuç negatif çıktı sizce hamile olabilir miyim?
Çok yeni olabilir belki de bazen testlerder de çıkmıyor kan ver acilden 1 saate öğrenirsin

Yarın sabah ilk idrarla tekrar deneyeceğim belirtiler devam edip adet olmazsam ertesi gün kan vereyim diye düşündüm çünkü normalde de regl geciktiği oluyor ama bekleyince işte insan hemen acaba mı diyor

X