Hamile olabilir miyim?

gunes870

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2023
593
357
28
Hanımlar merhaba adetim 5 gün gecikti, göğüs hassasiyeti, kasık ağrısı gibi belirtilerim var. Erken gebelik testi yaptım az önce. Sabah idrarı ile değil. Gün içinde yaptım. Silik çizgi çıktı. Fotoğraf ekte. Sizce bebek olabilir mi?

Eklentiler

• IMG_3900.jpeg
    IMG_3900.jpeg
    96,4 KB · Görüntüleme: 376
Hanımlar merhaba adetim 5 gün gecikti, göğüs hassasiyeti, kasık ağrısı gibi belirtilerim var. Erken gebelik testi yaptım az önce. Sabah idrarı ile değil. Gün içinde yaptım. Silik çizgi çıktı. Fotoğraf ekte. Sizce bebek olabilir mi?
Var canım maşallah. Sağlıkla artsın HCG değerin. Öncesinde test yaptın mı hiç? Benim bata üç gün var. Bugün test yaptım negatif. Sonradan dönerse diye bi ümit bekliyorum

Var canım maşallah. Sağlıkla artsın HCG değerin. Öncesinde test yaptın mı hiç? Benim bata üç gün var. Bugün test yaptım negatif. Sonradan dönerse diye bi ümit bekliyorum
Bence günün geçmesini bekle canım önceki aylarda hep önceden yapıyordum çıkmıyordu üzülüyordum günün geçsin sonra yaparsın

Kaset test de bu şekildeydi ben birşey göremedim yani

Eklentiler

• IMG_3902.jpeg
    IMG_3902.jpeg
    92,2 KB · Görüntüleme: 308
  • IMG_3901.jpeg
    IMG_3901.jpeg
    44,4 KB · Görüntüleme: 270
Testin fotoğrafı var mı canım hiç çizgi çıkmadı mı yoksa silik miydi
Yok canım hiç çizgi mizgi yok. Bu test çok güvenilir. Hiç yalancı çizgi çıkarmıyor. Laboquik kullanıyorum ben. İnternetten alınıyor. Fiyatı da uyguna geliyor eczaneye göre

Eklentiler

• IMG_20230803_191320.jpg
    IMG_20230803_191320.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 347
X