Hamile olabilir miyim

Gececek-bu-da

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2017
48
5
29
Nolur yardımmm geçen ayın 15inde adetim başladı bittikten snra sewglm çıplak bi şekilde arkadan sürtündü ondan snra onunki kırı benm zewk suyum akarken önden sürtündü we boşalacağı zaman eşofmanını çekti üstüme boşalmadı boşaldıktn snra yine aynı wşekilde eşofmanlıyken üzerime uzandı. Adetim şmdi 1 hafta gecikti bikaç ay önce antidepresan kullanırdm şimdi korkulrm yine başladı ishal we bulantım war korkudan mı yoksa hamile llabilir miyim nolır yardm edinn. Stres korku hawa değişimi geciktirebilirmiş. 1 hafta önce grip için katarin aldm onun etkisi olabkr mi gecikmenin 8. Günü test yaptım negatif çıktı ama hala korkuorm sizce bu saatten snra hamile kalma ihtimalim war mı hala gecikme dwm ediyor

:işsiz: niye korkuyorsunuz? İlişki yaşamaniza lafim yok sizin hayatiniz istediginizi yaparsiniz. Ama bebek olmasindan bu kadar korkuyorsaniz iliskiye nasil cesaret ediyorsunuz hayret ediyorum..

Muhtemelen bu kadar korktugunuz icin gecikme yasaniyor. Kadin doguma gidin..

Ilac alman ve stres yapman adetini geciktiriyor olabilir olagan seylerdir. Testte %5-10 yanilma payi olabilir bir kere daha yap emin olmak icin ve stres yapma. Aklina gelen basina gelir mazallah:)

Kuzum bu şekilde hamile kalma ihtimalin %0. Ahhh zamanında ben de yaşadım bu korkuları, hamile kalmadım ama obsesif kompulsif bozukluk sahibi oldum. Üzme kendini boşu boşuna ve asla ama asla sırf sevgilin mutlu olsun diye böyle şeyler yapma :anne:

Mnyak gbiym bi hrşey ylunda tm stresten okuor diyrm snra bi bakmşsn dewrelerm yanmış ne kendimi kandırıyrm hamileyim işte diyorum. Kafayı yemek üzereyim

X