Hamile olabilir miyim bakın lütfen

bef45

Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2023
388
44
bende sebepsiz infertilite var 1 senedir deniyoruz çocuğumuz olmuyor, bu ay hsg yaptırdım, hsgden sonra hamile olan çok okudum bu platformda, bu ay da denedik ama çok farklı sanki hamileymişim gibi hissediyorum, 10 gün öncesinden başlayan göğüs haasasiyeti, ara sıra vuran bel ağrısı var , kasık ağrısı var , çok fazla sıcak basması var normalde regl günüm yarın, bugün turuncu renk ( ilk defa bu renk bi akıntım oldu ) çok az bi leke geldi, daha önce bu belirtileri yaşayan var mı sizce hamile olabilir miyim? Yorumlarınızı bekliyorum

Hamilelik belirtilerine benziyor ama zaten yarn regl olmazsanız bir kan testi yaptırın yada kaset trst varsa çıkar zaten Allah gönlünüze göre versin

Merhaba,doktor veya hemşire değilim ama görünce fikrimi belirtmek istedim.
Öncelikle birşey sormak istiyorum,sebepsiz interfilite tanısı HSG çekilmeden mi kondu? Bu ay çekildiğin HSG ilk miydi ?

Sebepsiz olan korunmadan girilen ilişkide 1 sene boyunca hiçbir şekilde gebelik oluşmadıgında konur yani düşük bile oluşmadıysa sebepsiz denir

Merhaba,doktor veya hemşire değilim ama görünce fikrimi belirtmek istedim.
Öncelikle birşey sormak istiyorum,sebepsiz interfilite tanısı HSG çekilmeden mi kondu? Bu ay çekildiğin HSG ilk miydi ?
Tüm kontrollerimi yaptırdım Çektirdim doktor sebepsiz dedi, ilk hsgydi

İnşallah hamilesinizdir.
Hamilelik çıkmazsa bir doktora danışın bence turuncu akıntı konusunda. Enfeksiyon belirtisi olabilir

Tüm kontrollerimi yaptırdım Çektirdim doktor sebepsiz dedi, ilk hsgydi
Benimde HSG vs sonra teşhis bu şekilde konuldu.
Aşılama işe zaman kaybetmek istemedim tüp bebek tedavisine başladım. Transfer aşamasındayım bu ay transferim olacak inşallah.

HSG kaynaklı kanama veya akıntı olabiliyor ama umarım gebeliktir hayırlı haberler verin inşallah

Benimde HSG vs sonra teşhis bu şekilde konuldu.
Aşılama işe zaman kaybetmek istemedim tüp bebek tedavisine başladım. Transfer aşamasındayım bu ay transferim olacak inşallah.
İnşallah çok hayırlı olur tüp bebek süreciniz ve bebişinize kavuşursunuz sizin kaç yıldır olmuyor ve yaşınız kaç acaba

İnşallah çok hayırlı olur tüp bebek süreciniz ve bebişinize kavuşursunuz sizin kaç yıldır olmuyor ve yaşınız kaç acaba
Amin çok çok teşekkür ederim dualarınıza talibim,kimin duası kabul olur belli olmaz
2 yıla yakın olmuştu doktora gitmeye karar verdik.ama sorun çıkmadı söylenecek şundan ötürü diye rezerv de iyi.25 yaşındayım ben eşim de 28. Sürecim hızlı ilerledi diyebilirim,Eylül başında başladık bu ay transferim var hayırlısı ile inşallah.2 ay baskılama iğnesi vuruldum rahim kalınlaştırma küçük bir kistim için vs. Ondan bu aya kaldım öyle olmasaydı aralıkta olurdu transfer en geç diye düşünüyorum.
Valla bilmem anlamam dediğim neler öğrendim bu süreçte. Allah herkesin yardımcısı olsun.

Regl günü yakın olup da test yapmayanlara şaşırıyorum valla. Nasıl sabredip bekliyorsunuz. En kötü bir kan verin zaten kanda çıkar bekleyip niye stres yapıyorsunuz. Ben de regl günüm yaklaşsa da test yapsam diye bekliyorum

Regl gecikince çıkan sonuç daha doğru o sebeple, doktorlarda o şekilde öneriyor

Tüp bebek sürecinin böyle uzun olduğunu bilmiyordum, çok çekiniyorum ben doktora gitmekten şubatta bende aşılama yaptırmayı düşünüyorum ama ayaklarım çekmiyor hastaneye gidince çok stresleniyorum, işin garip yanı eşimde doktor, böylesine streslenmemi anlamadım, reglde oldum bu arada, ( bende dualarınıza talibim sağlıklı bebişlere kavuşuruz inşallah

Yaa ne güzel ne doktoru? Aslında konu kendimiz olunca stres yapıyoruz içinde ne kadar olursak olalım.
Umarım tüp bebeğe kalmadan doğal yolla olmasa da aşılama ile bebişinize kavuşursunuz
Tüp bebek evet uzun süreç maddi manevi yıpratmıyor değil,ama bu yolda pozitif olacağını düşünerek ilerlemek bir nebze olsun kolaylaştırıyor bana düşmez ama yaşayan biri olarak cevaplayabilirim sormak istediğin şeyler olursa

Pratisyen şu an, teşekkür ederim inşallah dualarınızda eksik etmeyin

Pratisyen şu an, teşekkür ederim inşallah dualarınızda eksik etmeyin
Etmem tabiki,sizde öyle haftaya transferim olacak bebeğim sağlıkla büyür tutunur inşallah.
Cesaret edemedim 2 embriyo transferine tek isteyeceğiz sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…