hamile miyim

elif_ilker

Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2013
7
0
bayanlar lutfen bana yardımcı olun 22 nisan son regl tarıhım yumurtlama gunum gectı asırı mıde bulantım var ozellıkle sabahları bacaklarım sırtım ve goguslerımde cok agrıyo uykuyu zaten seven bır ınsanım ama yataktan kalkmak ıstemıyorum o derece yorgun hıssedıyorum kendımı sızce hamıle olabılır mıyım ılk haftalarda bu belırtıler cıkar mı adetıme 1 hafta vaar beklemelı mıyım yoksaa test yapmalı mıyım

bayanlar lutfen bana yardımcı olun 22 nisan son regl tarıhım yumurtlama gunum gectı asırı mıde bulantım var ozellıkle sabahları bacaklarım sırtım ve goguslerımde cok agrıyo uykuyu zaten seven bır ınsanım ama yataktan kalkmak ıstemıyorum o derece yorgun hıssedıyorum kendımı sızce hamıle olabılır mıyım ılk haftalarda bu belırtıler cıkar mı adetıme 1 hafta vaar beklemelı mıyım yoksaa test yapmalı mıyım

belirtiler hamilelikle aynı ama biraz erken istersen kan testi yaptır ama sabret bekle...bende adetimden 1 gün önce öğrendim

İdrar testince çıkacağını düşünmuyorum, çunku daha erken, adete 1 gun kala yada adetin geçince belli olur canim, biraz sabret....

benimde son adet tarihim 22 nisan. hamile kalmak istiyorum :) hemde çok , elimde bi tane test vardı ve dün yaptım hamile kaldıysam bile çıkmayacağını bile bile. sırf kendimi bu ay için çok ümitlendirmemek adına. hamile degilsem ben zaten biliyordum demek için.
hayırlısı bekleyelim :)

benimde son adet tarihim 22 nisan. hamile kalmak istiyorum :) hemde çok , elimde bi tane test vardı ve dün yaptım hamile kaldıysam bile çıkmayacağını bile bile. sırf kendimi bu ay için çok ümitlendirmemek adına. hamile degilsem ben zaten biliyordum demek için.
hayırlısı bekleyelim :)

canım insallah hamılesındır rabbım ısteyen herkese nasıp eder ınsallah hepımıze once hayırlısını sonra saglıklısını ben cok merak edıyorum acaba hamıle mıyım belırtıler cok fazla var ama umıtlenmekte ıstemıyorum bakalım bu ayın sonuna kadar sabredecegım ınsallah hamıleyımdır :)

Benimde 16 Nisan dı SAT.
10 gündür yorgunluk,halsizlik ve herşeye karşı bir isteksizlik var.Bunlar kafamı kurcalamıyor hava değişimindende olabilr ama
1 hafta önce göğüslerimde ciidd bir ağrı ve sonrasında ortaya yeşil damarlar ciddi anlamda belirginleşti ve hala duruyorlar.
Heycanla bekliyoruz.

Benimde sat 22 nisan valla bekliyorum. Göğüs Ağrısı dışında net birşey yok. Bende alerjik astım olduğundan bu mevsimde hep yorgun olurum. Çok rüya görüyorum sadece bu ara. Rüyamda elma yedim mesela ohhhhh çok güzeldi. :))

olabilir arkadaşım. benimde hafif hafif bulantım oluyordu ama aşırı değil. şimdi 9+2 haftalık hamileyim. şuan o kadar bulantım varki daha öncekiler hiç miş. adetin bir iki gün geçsin test yapa hemen çıkar rabbim gönlüne göre versin .

X