Hamile miyim ?

yaaa çok sinirlendim eltin makaraya mı aldı yoksa ciddi ciddi çocuğun olmasın diye mi öyle söyledi sana...

kızlar son 8 gün bugün dayanamadım 8 gün önceden test yaptım tabiyki negatif.zaten yine olmayacağını biliyorum.bir buçuk senedir deniyoruz olmuyor.eşimdede bendede birproblem yok.kan testlerim rahim filmim harika.ama yaklaşık 1 yıldır benim adetten 8-10 gün öncesinden başlayan kahverengi lekelenmelerim oluyor.doktor kist var diyo.fakat adetten sonra kist gitmiş oluyo.yumurtlamadan 4-5 gün sonra tekrar kist oluşuyo ve benim lekelenmelerim başlıyo..bu 1 yıldır hep böyle.doktor hamileliğe engel değil diyor ama öyleyse 1 buçuk yıldır niye olmuyo bilmiyorum.halbuki yumurtlamamda normal 21. gün progesteron testim normal çıktı.yumurtlama var yani.zaten her ay ovulasyon testi kullanıyorum ve ondada görüyorum yumurtlama olduğunu.öyleyse benim bu kist niye sürekli oluşuyo ve adetten sonra yok oluyo blmiyom.doktor bazı bünyeler yapar normal diyo ama ben 1 senedir adetten 10 gün öncesinden başlayan bu lekelenmelerden bıktım artık.bugün gene başladı lekelenmelerim yani hamilelik olacağını hiç sanmıyorum ama her ay bi umutla bekliyo işte insan.inşallah en kısa zamanda hamiş kalırız hepimiz.

cocuqum olmasın dıye soledı tabı canımmm sımdıde olmuyo zaten off offf

hay Allah'ım ne haset insanlar var ya üzülme sen canım ya rabbim hayırlısıyla hayırlı sağlıklı bir bebiş verir sana inşallah o gıcık eltin de allahından bulsun takma sen kafana

bende bugün dayanamayıp test yaptım negatif tabiki çünküadetime daha 8-10 gün var ovulasyon testi kullanmıştım buay . belirtiler var ama adet belirtisimi bebek belirtisimi çözemiyorum.
bundan öncede çok belirti yaşadım midem falan bulanmıştı megerse psikolojikmiş hiç birşey çıkmadı.
allahıma çok dua ediyorum buay olur inşallah çok özledim bebegimi

inşallah olur canım.ben de her ay olduğu gibi gene bu ay da belirtiler yaşıyorum:)baş dönmesi kasık batması falan ama psikolojik olduğunu biliyorum.bakalım gene olmayacak ama bekliyom işte bi umut.ben 1 yıldır her ay ovulasyon testi kullanıyorum ama yok işte yine de olmayınca olmuyo.ayrıca bu ay her ilişkiden sonra 1 saat hiç kalkmadan yattım.çörek otu bal tarçın kullandım incir kürü yaptım.yapmadığım şey kalmadı,bi tek çocuk yapamadım...

aynı belirtileri her ay yaşadığım için artık bunları belirtiden saymıyoru bıktım usandım valla

ozaman bu hamileliğin belirtisi değil yani öyle mi.. çünkü bende de kasık batmaları var

yok canım ya öyle demek istemedim.bende kist oluyo ya hani bahsetmiştim.o kist arada bende batma yapıyo zaten kasıkta.bende her ay acaba hamilemiyim diyorum ve her ay sonuç hüsran.o yüzden öyle dedim.normalde kasık batması hamilelik belirtisi olabilir.inşallah seninki hamileliktendir canım

mrb arkadaşlar bende uzun zamandır takip ediyorum siteyi ve hep okuyorum belirtileri okuyup okuyup yok bende bişey diodum ilk denememizde yani eylülde..en basından anlatayım adet bitiminden sonra hergün yumurtlama günüme kadar oldu,sonrasındada birkaç gün olmadı yumurtlama günümün ertesi gün belimde minicil inceden bi ağrı girdi ertesi günde kuyruk sokumunun olduğu yere.sonrasında çok fazla idrara çıkmaya başladım iştahım da iyiydi daha sonrasında ksbız oldum adete 4 gün varken normal adet belirtileri göğüs şişme eylemi basadı,ondan baska hiç bi belirti yoktu ama içimdeki bişey de beni şüphelendiriyordu..adetime 2 gün kala şiddetli adet sancılarımı yaşadım ama adet olmadım,adet günüme kadar ara ara ağrıları yasadım sonra 3 4 gün geçince test yaptım pozitif inanamadım ama annem ve ablam hamile olduğumdan şüphe ediyorlardı zaten.eşim de inanmadı ilk denemede olduğu için bayram tatilinden sonra sağlık ocağına gittim yine pozitif,dr gittim şu an 5 haftalık hamileyim kesesi oluşmuş.demem o ki bende hiç bir hamilelik belirtisi olmadı ve hala yok,sadece biraz akıntı oldu hepsi bu..

cok sevındım canım senın adına pekı hanqı sıklıklarda esınle bırlıkte oldun bırde bırlıkte olduktan sonra ne yaptın eger yaptıqın seylerı paylasırsan sevınırım bızede bı fıkır olmus olur bende 9 aydır denıyorum olmuyo

evet ya bizimle de paylasirmisin ozel biseyler yaptinmi.. bnm de negatif cikti ama sanki hamileyim gibime geliyor

Kızlar bende 4 gündür kasıklarımda batmalar hissediyorum.birde Hayır olsun dün gece rüyamda gebelik testi yapıodum ve iki çizgi çıkıodu ve sevinçten ağlıyodum acaba düşünüp de uyuduğum içinmi gördüm dedim kendi kendime.sabah eşimde rüya gördüğünü ve erkek bebek doğurduğumu söyledi.inanamadım bana mal olan onadamı olmuş acaba dedim regl ime 2 gün var ama test yapmadım çok heyecanlıyım.erken die yapmadım negatif çıkar die.gecikmesini beklicem dua ediyorum hayırlısını versin rabbim.isteyen herkeze nasip etsin.ama o anı rüyda bile yaşamak güzeldi sevinçten ağlamak ahhh ahhh

Kızlar mrb. Yaklasık 20 gündür sarı ve kokulu akıntım var akıntım gun gectıkce artıyo ve bel agrısı var sizce hamilemiyim....

Bu başlıkları okudukça kendimi dinliyorum. O belirti bende var mı bu belirti bende var mı diye? Sanki hiç bi belirti de yok. Niye gelmek bilmiyo bu regl tarihi? Sanki hiç belirtisiz pat diye kalırım hamile gibi hissediyorum... İnşallah isteyen herkesin dileği gerçek olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…