Hamile miyim ?

chokella1

Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2012
2
0
benim ilişkiden 2 gün sonra koyu beyaz ve yoğun ( adet kanaması gibi) akıntım oldu.İlişkiden 4 gün sonra ani göz kararmaları anlık mide bulantıları aşırı yorgunluk 36.6 36,9 ateş soğuk soğuk terleme kollarımda ve baldırlarımda ağrılar başladı sizce hamilemiyim test yapmadım çünkü 1 hafta geçmedi :/

Son düzenleme:

yani süpesi olam sizsiniz
su durumda kan tsti yaptırın bekki olsun kk dan kim size nasıl yardım edecek anlamdım...

arkadaşlar bu sorumun yanıtı tabiki doktorda ve testlerde ama çok erken olduğu için hamile olsam bile doktorum belli olması için adet gününü beklememiz gerektiğini söyledi.bilirsiniz ki bu durumda beklemek çok zor.. daha 15 gün var adetime..ama ben yumurtlamam olduğu sırada bu ay ilişkide bulundum eşimle bebek olsun diye daha sonra çok kasık ağrısı akıntım başladı...akıntım yoktu akıntım olmaya başaladı ve sürekli bi frahatsız olma hissi var... normalde adet olmama iki gün kala ağrım başalar ama bu sefer 15 gün önceden ağrılarım başladı..yorgunluğum çok arttı bir iş yapınca hemen başım dönüyo iki dk da bir dinlenmek istiyorum...bu belirtiler hami,le olduğum için olabilir miyim???lütfen cevaplarsanız çok sevinirim arkadaşlar....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…