Hamile miyim ?

Bu arada bu konu tarzında bir dava var ve kızla oğlan sürtünme yoluyla sevişmiş ve kız bakireyken hamile kalmış... adet görmeye de devam etmiş bu süre zarfında ve şimdi 4 aylık hamile.. ve alınamıyor çocuk ve çoktan sevgiliyle ayrılmış...... aileler birbirine girmiş bir halde...... dikkat kızlar sürtünme vs aman dikkat ya!

ne kadar doğru aslında yazdıklarınız
ancak iş işten geçmiş malesef
şimdi şikayet bu
ilerdeyse şöyle olacak
evlenmek istiyorum ama daha önce biriyle birlikte oldum ve cesaret edemiyorum
ya da
evlendim ama eşim benim geçmiş ilişkilerimi unutamıyor ve bana soğuk davranıyor.vs. vs.
elbette bunları söylemek için geç kalmışız ancak başka okuyan genç arkadaşlarımızında ders alması çok önemli

Ben o kısmı genel olarak dedim çevrene baktığında anlarsın net olarak dediğimi arkadaşa da bundan sonra korunması gerektiğinide belirttim. Ve dediğin doğru kadının dostu düşmanı yine kendisi. Bende biliyorum arkadaşın herşeyi yaşarım demediğini benim anlatmak istediğim ile senin anladığın farklı yalnızca.

biz dediğin?
konu başka diyorsun,iyi de ben alakasız konuşmadım ki zaten,en canlı örneğim ve bundan bahsettim.

ben ve benim gibi düşünenler.
anlayamadıysan daha açıkça anlatabilirim.
sizin gibiler yüzünden acınacak hale geldik.

böyle düşüne düşüne kızlar bu yollara girip sonra da eyvah diyor.
sen gel seviş, sevişme anında önemseme, hiç bir şekilde korunma, sonra da eyvah hamile miyim.

kimsenin bekareti ya da namusu beni ilgilendirmez, ANCAK seviştikten sonra eyvah diyorsan orda duracaksın.
demek ki korkulan, çekinilen şeyler var.

dizilerden empoze edile edile bu günlere getirildik işte.
üzül tabi türkiyenin haline.
bir de pişkin pişkin acıyorum türkiyenin şu an ki durumuna diyorsun.

Bu konu ilk değil, son olmayacak.
Ama ben nedense konu sahibinde bir rahatlık sezdim. Ailem öldürür beni diyor, bir daha tövbe diyor sonra da adet geciktirici alır tatile giderim diyor.
İlginç ötesi

kızlarr yorumları okudumda sunu yazmadan gecemıycem arkadasın yaptıgı dogru demıyorum..
ama onu yargılamak veya dogrusun yalnıssın demekte bıze dusmezz bu dunyada herkesın yaptıgı kendıne ALLAHH herkesı goruyooo bılıyo duyuyorr..

ha eger bu iş olmadan once bu arkadas yorum acp boyle bısı yasaycams evgılımle deseydı kesınlıkle benona yol gosterme calsırdım yaptının yalnıs oldunu dıle getırrırdım.sonucta bu arkadas bellı bı yasa gelmiş bı ınsan ve yaptın yalnıs oldunuda bılıyoo..

ama genelde bı gebelık ıstemıyosann hamılekalma olasılıgı yuksekkkk

bz mesela 2 yıldır ıstıyoz tık yokk ve bısı olmadıgı haldee

YUCEE RABBIMMMMM HERSEYIN EN IYISINI BILIR
SONOLARAK ARKADASA TAVSIYEMMM BUGUN BERAT GUNU GUNAHLAR AFOLUR ALLAHA SIGINSINNN AF DILESINN

UMARIM HAMILE DGLSINDIRR

kiz bari resimlerini kaldir actigin konulardan
senin icin daha tehlikeli olabilir..
insllh hamile degilsindir ama hamile olabilme ihtimalin yok diyemiycem maalesef

Düşüncelerini yazanar neden eleştiriliyor anlamıyorum? ve doğru olanı ıyazdıkları halde? bayan burada derdini açmış ve herkes hissettiğini yazıyor... yargılamayın sözü ne? ne denecek vay süper ne güzel ilişki yaşıyorsun mu denecek? babasının sigortasından faydalanan ve herhangi bir olumsuzlukta ailesine muhtaç bir kızdan bahsediyoruz... o kadar toz pembe değil hayat! bazısına hiçbirşey olmaz bazısı da aile faciasına sebep olur.... sonucuna katlanabileceksen yaşarsın gönlünce....

Bu konu ilk değil, son olmayacak.
Ama ben nedense konu sahibinde bir rahatlık sezdim. Ailem öldürür beni diyor, bir daha tövbe diyor sonra da adet geciktirici alır tatile giderim diyor.
İlginç ötesi

Bir başka konusunda erkek arkadaşı ile tatile gideceğini belirtmiş. Şimdi böyle olay bian moralini bozmuştur ama tatilinide zehir edemiyor belki erkek arkadaşı ben kendimi biliyorum korkma sen demiştir.

vaybe ne desem bu konuya bilemedim....
konu sahibi daha hamile olup olmadığını öğrenmeden tatil derdine düşmüş....

canım insanın şehveti gelince aklı gidermiş bu o hesap heralde valla hayırlısı olsun susayım dedim yorum yapmayım dedim ama bu kadar normalleşti artık gayri meşru ilişkiler nerde kaldı helal haram allah ım ıslah et hepimizi bu mübarek günde amin

bana bak sen ya! sen kime pişkin diyorsun?
senin anlayış kapasiten dar ise ben ne yapayım?
açıklama yapmak zorunda kaldığım 2.insansın ve onada aynı şeyleri söyledim;
ben oh iyi yapmışsın,yine mi yap dedim ya?
sen beni neyle suçladığının farkında mısın acaba?
ben ani çıkış yapanlara kızdım
ve o kadar insna msjımı beğenmiş,ayrıca fark ettiysen bi yerde bnde senin bir görüşünü beğendim.
sizin gibiler sizin gibiler diyip durmasın artık kimse!!
biz diye bişi yok ya da ben o kasdetmeye çalıştığınız grubu dahil değilim
hayret bişi ya
dön cevaplarımı bir kere daha oku,ondan sonra bana cevap yaz tamam?

bi dahakine dikkat et bari..
bi anlık hevesten nurtopu gibi bir çocuk doğar.
bari sevgilin yanında prezervatif bulundursun bundan sonra..

sen bana çıkışacağına,şu cvbına bak bi!
resmen dikkatli ol,devam et diyorsun ve de öneri de bulunuyorsun korunma hakkında..
buna ne demeli bayan pişkin?

Tekrar dönüp okumama gerek yok, kapasitem fazlasıyla var şükür.
Sen yazdığın mesajı unuttun ki şimdi parladın birden.

Ne yapalım? Aaa ne iyi yapmışsın, oh güzel güzel, çocuğu düşünme boşver, eğer hamileysen aldırırsın, olur biter mi diyelim sakin sakin.

Ben farkındayım, ama sen farkettiysen verilen tüm tepkiler korunmadığı için.
Yoksa sen niye gidip adamla seviştin diyen yok burda.
Seviştin madem, korun diyen var.
Ve konu sahibi bu yüzden tepki aldı.

Bu ülkenin değerleri var.
Sorumsuzca birlikte olan insanlar, ileriyi düşünmedikçe bu yorumlar yapılır, yapılacaktır.
Bu yorumlar, dar görüşlülüğü değil, aksine değerlerine sahip çıkan, hala onları koruyan insanların yorumlarıdır.
Türkiyenin durumuna ''birlikte olan kızlara kötü eleştiri geldiğinde acınacak durum varmış gibi'' düşünen insanların yorumları değildir.

Medeniyet, önüne gelenle sevişmekte olsaydı ne ala.

Arkadaşlar belki vajinusmus hastalığı diye duymuşsunuzdur. Ben vajinusmustum ve cinsel ilişkiye girmeden sadece vajiye bulaşan spermlerle hamile kaldım. Şu anda 4 yaşında bir oğlum var. Vajinusmusu 8 seneden sonra aştım ve ikinci çocuğuma hamileyim. 2. çocuğum ilişki sonucu oldu tabiki

Son düzenleme:
sen bana çıkışacağına,şu cvbına bak bi!
resmen dikkatli ol,devam et diyorsun ve de öneri de bulunuyorsun korunma hakkında..
buna ne demeli bayan pişkin?

Yapacağı belli bişey çünkü.
Var mı daha ötesi?

Tabi ki öneride buluncam korunma hakkında.
Boşver kürtaj olursun mu demeliydim?

Hamile kaldığımda bakireydim, sezeryan oldu doğumum ve 13 Mayıs 2012'e kadar bakireydim...13 Mayısta vajinusmus sorunumu hallettim Allah'a şükür...Evliliğim 3. senesinde hamile kaldım vajiye bulaşan spermlerle. Yani olmayacak iş değil...HER ZAMAN BÖYLE BİR OLASILIK VARDIR

Son düzenleme:

ya anlatmak istediğim,sadece burda ne zaman bekar biri çıkıp böyle bir başlık açsa hep olay oluyor.
herkes birbirine düşüyor.millet hurraaaa şeytan taşlıyor sanki.
senelerdir takip ediyorum burayı,üye olmadan da çok takip ettiğim olmuştur.
zaman zaman üyeliklerim de oldu şifrelerini ya da nicklerini unuttuğum.
herneyse yani evvelden beri böyle demek istediğim.

bende bi evlat yetişricem inş.
ve ona çok iyi bir eğitim vermek istiyorum.
ya ben nasıl biriyim,burda 1-2 kişi beni nasıl bir karaktere bürüdü şaştım kaldım.
ben ki başı açık bir insanım,ama çoğu kapalıdan daha kapalıyımdır.
yanında açık seçik bayan gezdiren adamlardan,karısının kızının yaptığından haberi olup ses çıkarmayan midesiz babalardan.
ya da şimdiki rahat gençliğin hataları diyeyim..yani bunlara karşı bir insanım.
sen ise direk beni çoook geniş biri sandın sanırım.
tekrar söylüyorum,söylediklerimi yanlış anladığın yetmemiş gibi direk kişiselleştirmeye de çalıştın tebrik ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…