Hamile miyim ?

bak, bu söylediklerinde haklısın.
ben seni direk geniş biri sanmadım, fakat yorumun bu manaya geliyor.

sen tutup acıyorum türkiyenin bu durumuna dersen, bu konuda böyle anlaşılır.
olayı kişiselleştirmedim, bu tarz düşüncelerde olan insanlar bu hale getirdi dedim.hali hazırda sen de birden böyle bir yorum yapınca aynı kapıya çıkmış gibi oldu.

yoksa, bir iki yorumunla seni ne yargılayabilirim ne de analiz ederim.

açıklık, kapalılık konusunda da çok haklısın.
kapalı olup milletin eşinde gözü olan çok var.açık olup da bunu ayıplayan da çok var.
açıklık kapalılık meselesi değil bu.
düşünce meselesi.

Bu konuların kaderi böyle kapanmak sanırım . Bu konu kk da ilk değil son da olmayacaktır. Her koyun kendi bacağından asılır konuya yorum yapılırken konunun içeriği değilde neden yapılan yorumlar baz alınarak yorum yapılır anlayamıyorum. Herkesin düşüncesi ve yaşam tarzı kendinedir. Konu sahibi oldukça rahat bir tavırla tatilden bahsederken kk da ki duruma bak Konu sahibi tabiki yaptıklarının sonucuna katlanacak umarım hamile değildir kendisi için demesem de hamile ise bebeğe üzüldüğüm için söylerim. Yaşanılan şeyin arkasında durman gerekir ailenden korkuyorsun neden yaptın hadi fikir bekliyorsun benim bir fikrim yok ya hamileysen sorusuna direk kürtaj olarak cevap vericeksin kendi kafandan ama yapmayın yazık günah yapıyorsanız da korunun o küçücük bedendeki canı almayın . Sizin doğrularınız neler bilemiyorum ama lütfen korunun hatta ilişkiye girmeyin !

Ayrıca merak ettiğim diğer konu aileden bu kadar korkmanıza rağmen ilişkiye hangi psikolojiyle girdiniz anlayamadım o zaman aklınıza hiç mi gelmedi ? şimdi sizin için bu sorun büyüdü ya da hamile değilsiniz ama aileniz de bilmiyor ilişkiye girdiğinizi içiniz ne derece rahat olacak ohh hamile değilim mi diyeceksiniz yoksa durmak yok yola devam mı bence düşüncelerinizi tekrar gözden geçirin ve bu rahatlığı bir an önce bırakın

meoww kendın ılk once ne yazıyorsun sonra yan cızıyorsun..
ılk once sen gelıb bana laf sokmadınmı arkadaşım şimdi kendını savunuyorsun..
kımsenın namusu benı ılgılendırmez ama burda boyle konu acıyorsa her kımse yorumlarada acık olucakkk
gıt sevgılınle bırlıkte ol sonrada eyvah ben naptım de benı sınırlendıren konu sahıbının bu kadar rahat olması oturupta düşüneceyıne hala tatıl peşinde arkaddaşş

O gidip tatil yapsın, biz de birbirimizi yiyelim

Biri gelip konu açıyor , o çoktan gitmiş herkes birbirine giriyor =)

Konuyu açan bekar olduğu için, yine evlilik dışı diye başlayan cümleler ve eleştiriler birbiri ardına ....

Herkesin Allah inancı kendinedir. Kimseyi uyarmak ya da bu günahtır cehenneme gideceksin demek kimsenin haddi değildir, Allah adına konuşacak yetki kimsede yok.

Bekar arkadaşlara diyeceğim ise; ilişkinin sorumluluğunu taşıyabilecek seniz bu işlere kalkın.

Nasıl korunulur, nasıl sağlıklı bir ilişki yaşanır öğrenin ve partnerinizin de bilgisinden emin olun

Toplumsal açıdan konu malum, şahsım adına ne kadar vücut benim desem de bu benim hayatımı bağlar, genelleme de işler böyle olmuyor. Cinsel birliktelik yaşadıktan sonra hayatınızı kendi kararlarınızla idame ettirecek gücünüz var ise yaşayın. İlişkiniz sonunda kürtaj, hymen diktirme, eşiniz olacak kişiyi ya da ailenizi kandırmak gibi sonuçlar olacaksa yaşamayın.

Bir kadın tecavüze uğraması haricinde, biriyle birlikte olurken gayet aklı başındadır, öyle şehvet gelince mantık kayboluyor falan yok, sonuçlarını ve bulunduğunuz konumu düşünün. Düşünmeden hareket etmişseniz bu da insancıl bir hatadır ancak yalana dolana sarılarak değil, hayatınızı şekillendirecek çözümlere yönelin.

35 yaşında ve bekar bir bayan olarak konuyla ilgili söyleyebileceğim bunlar, konu spesifiktir, kişiden kişiye değişir. Şartlar ve sonuçları herkesin hayatı için bir değildir. Burada hepimiz ortak bir platformda dertleşiyoruz, bunu birbirimize saldırmadan da yapabiliriz değil mi, doğruyu söylemenin yolu; ben sütten çıkma ak kaşığım sen de günahkarsın tavrı değildir. Cinsellik öğrenilmesi gereken bir konu, bizden yaşça daha küçük olanlar, tecrübesizlikleri gereği asi olabiliyorlar, hararetli sözcükler, dayatma içeren öğütler ya da acımasız eleştiriler onları yanlış yönlendirebilir. Daha kötü bir şeyler yapmalarına sebep olabiliriz. O yüzden yazarken dikkatli olmalıyız diye düşünüyorum

Hepinize hayırlı kandiller diliyorum

yan çiziyor muşum duydunuz mu?
evet haklısın ben önce ''aa ne güzel birşey yaptığınız'' dedim,sonra da suratına tükürdüm ''tüüüü ahlaksız '' diye dimi,doğru yaaa ne dengesizmişim ben de farkında değilmişim be anacım

evet test yaptım hamile değilim. yaptığımın doğru oldğunu savunmadım eğer hamile olsaydım da ailemi silip tek başıma bebeğime bakardım . biriyle birlikte oldum diye başkalarıyla da olucam sevgilimden ayrılınca başkasını sevicem onunla olmak için diktiricem diye birşey söylemedim hemen konuyu başka yerlere çekmişsiniz. bilmediğim konuda yardım istedim .belki başkaları da konuyu okur ders alır dedim bende önceleri okurdum hep başkalarının başına gelir sanırdım. sevdim ve istediğimi yaşadım . zina bana göre bunu alışkanlık haline getirmek sadece zevk için onun bunun altına yatmak anlamına geliyor bu yüzden bana zina yapıyorsun diyen arkadaşın sözü de umrumda değil. ben birini sevdim en özel anımı yaşadım ölene kadar da o kişiyle olur olursa olmazsa da olmaz ben şey delisi değilim. ama allaha şükür ki hamile değilim bundan sonrası için dikkatli olucam. evet tatil derdine de düştüm bu hayat benim hayatım kime ne. bana yardımcı olabiliyorsan olursun olamazsan yorum yazmak sataşmak zorunda değilsin. neyse yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.olmayanlar da kendi görüşlerini belirtmişler saygı duyarım.

O konuyu çekenlerden biri benim dediğinin arkasında duracaksan helal olsun ama çelişki yokmu? Ailenden korkuyorsun bu erkek arkadaşın çekip gitse ne olacak ? Bende bişeyler yaşadım senin gibi diyenlerin çoğunun bir çok erkek arkadaşı oldu bir çoğu okul bitince diktirdi. Okul bitti evlilik olmadı genital bölümünde çok var ailem duymamalı kime diktireyim diyen ailenden sende korkuyordun değilmi ? Ama kendi hayatım diyorsan arkasında duruyorsan tebrikler kadının obje olmadığını gösterirsin. Bundan sonra korun ne olursa olsun önce kendi sağlığın için.

olan olduysa hamileliği de göze almışsındır sonucu hemen öğrenmek istiyorsan kan testi yaptır. boş yere idrarla uğraşma.

arkadaslar burda konu sahibi arkadasin yanlisi korktugu ve korunmadigi halde iliskiye girmek. bana gore cinsellik yasamak ne ayip ne de suc. dikkat ederseniz bana gore diyorum ama bazi insanlar sadece kendi dusundukleri kendi hayat tarzlari dogruymus giibi konusuyolar. zevk alinan bisye neden yapilmasinki? yeterki tedbirlerini al. imali konusululcagina sex yapmak yanlis bisey denilcegine nasil korunmali onu ogretmek lazim. biraz onyargilarimizdan kurtulalim hayatta herkesin dogrulari var ve bu dogrular baskalarina uymak zorunda degil.

CANIM ÇOK GÜZEL SÖYLEMİŞSİNDE BİDE ALLAH IN EMRETTİKLERİ VAR BUNLARıda yok sayamayız öyle değlmi zevk alınan haram olanla yapılırsa bu insanın felaketidir bu dünyada olmazsa öbür dünyada yani yalnızca bu dünya için yaşamamak lazım

zinanın size göresi olamaz nikahsız cinsel ilişki zinadır ister bir kişiyle ister on kişiyle olun ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…