Hamile miyim ?

allah akıl fıkır versın ne dıyeyım..
buyuk konuşmak gıbı olmasında kardeşim yıyorsunuz bır halt sonrada burda napıcam dıye soruyorsunuz?
bunu o zaman duşunmuyorsan şimdi burda care aramanında bır anlamı yok bana gore..
neyse bana bışey soylemek duşmez ama bendn sana nasıhat madem olan oldu bundan sonra korun barı olan gunahsız bebeklere oluyor vede aılene de yazık

Kendi düşen ağlamaz dermişim

Bilemiyorum ama hamile kalmak o kadar kolay olsaydı ohooo bu akadar evli insan bebek yolu gözlemezdi herhalde aylarca, yıllarca..

Ama sizin kaçamak olduğundan Rabbimin işine akıl sır ermez dk 1 gol 1 tutar mı tutar

Benim içinde öyle olsa sorun değil ama olmasa daha iyi :)) Benimde çok düzensiz çok gecikir ama işte ihtimaller beni eczaneye götürüyor :))

Çocuğu büyütecek olan biziz çünkü :)

Ay hiç sorma ya eşime kalsa 3, 4, böyle devam eder.
Allahım isteyenlere versin diyorum bende.

Ama şöyle evlenmeden kaçak köçek ilişkiye girenleri anlayamıyorum.
Madem korkuyorsunuz o zaman daha dikkatli olun ya.
Sonrada ailelerden korkup kürtaj oluyorlar.
Olan o masum meleklere oluyor.

kimisi korkar aman hamilemiyim adet olmadım diye
kimiside inşallah adet olmam diye dua eder
hayatın kanunu bu işte

Aynen kesinlikle.
Zaten kaçak yapanlarda çocuk tutuyor, allah bi şekilde veriyor.
Sonra kürtaj, sonra günahlar..Böyle devam ediyor.

Benim eşim de en az 3 çocuk istiyor, kendi doğurup kendi büyütecek ya paşamız

daha önce kürtajın yasaklanması ile ilgili açılan topikte korunma yöntemlerini paylaşmıştım ve geri çekilme yöntemi de doğal korunma yöntemleri arasında olmasına rağmen benim için korunma yöntemi değil demiştim.
Geri çekilme yöntemini kullanan veya yumrtlama günlerini ayarlayan insanlar genelde doğan bebeklerine kaza neticesi diyorlar ama bence kaza değil hamilelik olasılıkları bu yöntemlerle sadece bir nebze düşüyor.
İnsanlar hayatlarını istedikleri şekilde yaşayabilirler ama bile bile olacaklara lades demek ve kürtaj olmak gerçekten üzücü. İnşallah hamile değilsindir ve bundan sonra dikkatli olmaya çalışırsınız.
En kesin sonuç kan testi herhangi lab.da yaptırabilirsin.

Son düzenleme:
içine boşalmadan ya da vajina üzerine boşalma olmadan da hamile kalabilirsin.hatta bu oran %99..
ben vajinismusum ve şu an gebeyim mesela,zevk suyundaki bir sperm kaçmş içime işte
o yüzden dikkat et bir daha.
siz de kötü eleştri yapmayın ya,laf lazım size de he??
sorucak tabi,hem sizin masum masum yaşadığınız ya da evlendiğiniz ne malum?
tüm bilmiş bilmiş konuşanlara sesleniyorum

eleştiri 2 türlüdür canım.
biz burda onun bilinçsiz bi şekilde hamile kalıp, korkmasına eleştiri yapıyoruz.
madem hamilelikten korkuyor neden o zaman sevişmeyi göze alıyor?
sevişmeyi göze alıyosa bekar bi insan -ki hamile olmaktan korkarak- ya önlemini alacak, ya da korkusuna bi son verecek.

akılsız başın cezasını ayaklar çeker.sonra hastane hastane dolaşır.

başka kişilerin masum olup olmaması söz konusu değil.
burdaki konu başka.

kimisi korkar aman hamilemiyim adet olmadım diye
kimiside inşallah adet olmam diye dua eder
hayatın kanunu bu işte

evet o isteyenler arasında bende vardım fakat o kadar denedim olmadı 3 ay boyunca ugrastık ama ha diyince olmuyor işte Allahın takdiri.

bir an önce test alıp yapsın en iyi sonuc bu bızım karar verebılecegımız bır sey degıl gerı cekılme yontemı korunma yontemı değildir ki dogum kontrol hapı bıle %100 garantı vermıyor spıral deseniz oda kayıyor bir sekılde hamile kalınıyor riskli işlere girerken korunarak girerseniz iyi olur ayrıca sizin acınızdan hastalık kapmamıs olursunuz yaptıgınıza gelınce madem yaptınız ama doğru değil yaptığınız . Neyse eleştirmek benim haddime değil

sizin gıbı ınsanlar var oldugu surece bızım gencler zor akıllanır ne dıyeyım..
hıc kısenın hayatı benı ılgılendırmez bır konu acıldı bende fıkrımı soyledım konu sahıbının yaptıgı ayıp olmuyorda bizim yazdıklarımızmı bazılarının gucune gıdıyor anlamıyorum..
sevgılı konusuna gelınce kardeşim ben demedım kımsenın sevgılısı olmaz yada sevgılısıyle el ele en fazla opuşmeye bışey dıyıemem ama gıdıbte goz gore gore kendını ateş atmak sonrada aman allahım ben naptı burda gelıb luzumsuz konular acmanın da anlamı yokkk yani !!!!!
ben kendı adıma soyleyım de ıcın rahat olsun benem ılk sevgılım eşim oldu ve cok sukur ılışgıyede evledıkden sonra gırdık yanı

3 gün daha bekle ya adetin gelir ya test yaparsın.
bir daha da korunmadan aşkınızdan ölseniz de ilişkiye girme.

elbette bunlar nasip işleri kasıtlı söylemedim kimisi bekler olmaz diye
benimde yok çocuğum iyi bilirim beklemeyi
konu sahibine yanlış demek için biraz geç kaldık malesef
bende tasvip etmem böyle şeyleri ama olan olmuş

Evli olmayan arkadaşlar lütfen condom kullanmayı adet haline getirin!

Sonra size de,ailelerinize de,bebişe de yazık olmasın!!

inşallah hayırlı zamanda hayırlı evlatlara sahip oluruz diyelim o zaman evet olan olmuş artık malesef

of cahil cahil iş yaparsam böyle olur.ben hamilelik testi nasıl kullanılır onu da bilmiyorum ki bugün eczaneden alsam iş yerinde yapsam olur mu ki hemen belli oluyor mu testi yapınca beklemek lazım mı

yalnız bakanlık artık kayıt altına alıyor biliyorsun değil mi
gebelik testi alanları dahi
konu komşuya alsak nolcak acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…