Hamile miyim ?

Eğer içinize boşalmadıysa sanmıyorum hamile olduğunuzu.Ama ne demişler bir müsibet bin nasihattan iyidir.Heralde bu size bir ders olur ve birdaha böyle bir işe kalkışırsanız korunmayı ihmal etmezsiniz.

Bugün eczaneden bir test alın ve sabah ilk idrarınızla yapın testi,daha emin sonuç alırsınız.

İşte hayat şakaya gelmiyor öyle şakalar yapar ki apışıp kalırız yaşadığımız anlık şokların karşısında..Umarım gebe değilsindir gerçi içine boşalmadıysa sanmıyorum ama bu tip korunma yöntemiyle gebe kalan kadın çok bilginiz olsun.

erken gebelik testi alsam bugün yapsam?

ah ah bir anlık heves için şu çektiğim sıkıntı değmez vallahi bir daha tövbe
bi daha olacak inan buna . artık engel aşıldı çünkü. bi kere tadına varıldı. onun için o zamankine tedbirli ol.

isteyeninki tutmaz ietmeyenki 5 dk da tutar. ama arkadaşınki de tutmamıştır inşallah. tutarsa çok yazık olur çünkü.
hoş kürtaj ne için var demi

Son düzenleme:
Icine bosalmadan, disardan nasil hamile kalabilirsin?

Hamile olduğunuzu sanmıyorum, stresle bi beklenti içine girdiğiniz için adetinizin gecikiyor olması muhtemeldir ama yine de bi test uygulayın kafanız rahat etsin derim ...

Son düzenleme:
geri çekti kendini ama insanın içinde şüphe kalıyor

geri çekme en çok kullanılan korunma yöntemlerinden bridir aynı samanda en sakat olan etrafta dolanan ikinici, üçüncü hatta dördüncü bebelerin çoğu bu yöntem sayesinde hayattadırlar

Son düzenleme:
İster evli ol ister evli olma İlişkiye giren bayanlarda HER ay hamile miyim şüphesi oluyor.. Çok gıcık birşey.

isteyeninki tutmaz ietmeyenki 5 dk da tutar. ama arkadaşınki de tutmamıştır inşallah. tutarsa çok yazık olur çünkü.
hoş kürtaj ne için var demi

işte ben kürtaja bu yüzdeen karşıyım nasıl olsa caresi var deyip rahat olmaz ...
kürtaj bir hak değildir maviyi beğenmedim kıurmzı olsun denilmeyecek kadar..
ama demem o ki
cokk calışmak gerek cookkk...

Evet hanımlar geri çekme yöntemi bir korunma yöntemi değil aslında :))

Erkeklerin meniden önce gelen sıvısında halk dilinde adı zevk suyudur az sayıda sperm olabiliyor ve bu sizi gebe bırakabilir..

Valla korunduğumuz halde ben bile korkuyorum.
Adet olunca oh bu ay da hamile değilim diyorum..

Aynen bende.. Korunuyoruz biliyorum ama adet olana kadar şüphe oluyor insanda ve evlendiğimden beri yaklaşık her ay test yaptım. 1 yıllık evliyim :) Artık aylık bütçeme 1-2 test parasıda ekliyorummm

herkesin kendi tercihi ona birşey demiyorum

ama lütfen bundan sonra korunmayı unutmayın

göz göre göre riske atıyorsunuz kendinizi

hamile olacağınızı sanmıyorum

Merak ettim bu sıkıntılı döneminizde sevgilinizde destek mi? yoksa yine mi geri çekildi? moraliniz bozmak gibi olmasın da bir tanıdığım böyle bir olay yaşadı ve bir gece inanılmaz kanaması gelmiş sancıyla ailesi ihastaneye götürünce bebeğini düşürdü deyince olanlar olmuşşşşş....

sizler günlerce aylarca uğraşısınız olmaz ama yapılan kaçamakların %90 ı hamilelikle sonuçlanır.

bir daha olucaksa da bu bana ders olsun korunmadan ilişkiye girmeyeyim ama hamileysem işte o zaman herşeyin sonu

hadi bakalım...
Aynen bende.. Korunuyoruz biliyorum ama adet olana kadar şüphe oluyor insanda ve evlendiğimden beri yaklaşık her ay test yaptım. 1 yıllık evliyim :) Artık aylık bütçeme 1-2 test parasıda ekliyorummm

aahahaah, sende :)
çocuk olsa problem olmaz, ama şu an olmaması benim açımdan daha iyi.
test yaptırmadım hiç, adetlerim normalde de düzensiz çünkü.
zaten karnım ağrıdığı an tamam diyorum, teste gerek yok

Bu Kadar Stresle Bekleyeceğinize Alsanıza Bir Test Yokmu Hiç Yakınlarda Eczane
Ben Adetime 4 Gün Varken Öğrenmiştim İdrar Testinden Gebe Olduğumu Silikte Olsa 2. Çizgi Çıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…