Hamile miyim ?

penpepanter38

Guru
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2012
591
184
Sizlere sormazsam rahatlayamayacağım lütfen fikri olan yazabilir mi???
Sat 2 haziran ve bu ay yumurtlama dönemimde yıllık izne ayrıldım gayet de başarılı şekilde o dönemi atlattım:) ama pazar gününden beri benim kasıklarım adet olacakmışım gibi ağrıyor öyle dayanılmaz bir ağrı değil ama hani adete birkaç gün kala gıcık gıcık ağrır ya öyle bişey. Fakat bu sefer adete 11 falan kala başladı 2 gün evvel doktora gittim ksit mi var acaba diye yok dedi yumurtlama da yok bitmiş dedi. Fakat benim bilhassa sabahları bu şikayetim çok oluyor. Adetime 8 gün kaldı herhangi bir test yaptırmayı düşünmüyorum. Hatta kendimi yenebilsem bu sitelerden de bir hafta uzak kalıcam ama olmuyor sabah başlıorum okumaya akşam 5e kadar. şimdi bende ki geçen aya göre değişen belirtileri söylesem aranızda tecrübesi olanınız varsa yardımcı olabilir mi?
1. Adete 11 gün kala başlayan ve her gün bilhassa sabahları devam eden kasık ağrısı adet olacakmış gibi
2. Içe kapanıklık
3. Yorgunluk
4. Nefes darlığı
5. Aşırı ağız kuruluğu
6. Sanırım bu en önemlisi yumurtlama dönemimden beri devam eden wc ye gittiğimde geln süt beyazı akıntı. Yumurtlamadan sonra birkaç gün devam ettiğini biliyorum ama benim 6 gün oldu yumurtlamaya ve bugün daha çok geldi iyice beyaz bir akıntı sonra şeffaf da var iki parmağın arasında tükürük gibi sünüyor incecik ama kıl gibi. Ve bu akıntı olunca kasık ağrım biraz hafifliyor.
Nolur fikri olan yardımcı olsun. çok uzattım kusura bakmayın. şimdiden teşekkürler..

Merhabalar.
Canım bu belirtilerden hareketle kesin birşey söylemek çok zor.
Benim belirtilerim daha farklıydı.
Gerçi ben belirtileri yaşarken zaten hamile olduğumu biliyordum.
Ağzımın tadı çok bozulmuştu.
Aşırı uyku isteği.
Sonra mide bulantısı da eklendi falan...
Ama herkeste aynı olacak diye birşey yok.
Allah gönlüne göre versin canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…